فکر می کنم که بخش مهمی از این اندیشه‌ها، زمان حیات حضرت امام در انقلاب اسلامی با حضور خود ایشان در جامعه عمق پیدا کرد و به مسلمانان کشورهای مختلف هم منتقل شد. افکار حضرت امام در حال نشر هست، اما هنوز کامل نشر پیدا نکرده‌اند.

جهرمی مهمترین تاثیر حضرت امام خمینی را بر خودباوری ملت ها دانست و گفت: حضرت امام به مسلمانان آموخت در مقابل هجمه های گوناگون فرهنگی و اقتصادی استکبار بایستند.
محمد جهرمی وزیر کار و امور اجتماعی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جماران افزود: بخش عمده فرمایشات حضرت امام ضمن اینکه دین و خدامحوری را دنبال می کند، بر محورباور کردن و نترسیدن از قدرت های پوشالی مادی است.
وی درباره نشر اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: فکر می کنم که بخش مهمی از این اندیشه‌ها، زمان حیات حضرت امام در انقلاب اسلامی با حضور خود ایشان در جامعه عمق پیدا کرد و به مسلمانان کشورهای مختلف هم منتقل شد. افکار حضرت امام در حال نشر هست، اما هنوز کامل نشر پیدا نکرده‌اند.
وزیرکار درباره نظر بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی درباره رسانه‌ها گفت:حضرت امام خمینی(ره) در رابطه با رسانه ملی فرمودند که باید دانشگاه باشد. اگر بخواهیم فرمایش ایشان را سرلوحه کارمان قرار دهیم، رسانه باید آموزنده و کاملا صادق باشد. انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.