پیکر مطهر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حسن ابراهیمی صبح روز چهارشنبه در تهران تشییع می شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ، بستگان و دوستان آن مرحوم در اطلاعیه ای زمان ومکان مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حسن ابراهیمی درتهران و قم و نیز مراسم های یادبود وگرامیداشت وی را اعلام کردند.
دراین اطلاعیه امده است:با کمال تأسف و تألم، رحلت برادر ارجمند، صدیق بزرگوار، حضرت حجة الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ حسن ابراهیمی، را به اطلاع می رساند. برادر خدوم و مجاهد فی سبیل الله فقید سعید آقای ابراهیمی در حالی دار فانی را وداع گفت، که دورانی را با رنج و درد جانکاه به سر برد و با صبر بلند و رضایت ایمانی، سختی ها و صعوبت آن ایام را تحمل نمود.
این اطلاعیه می افزایدفقید سعید آقای حاج شیخ حسن ابراهیمی، که برادر و تنی چند از خانواده ی خویش را در راه خداوند، شهید داده است، پس از پیروزی انقلاب نیز در متن تحولات آموزشی حوزه علمیه قم، در تربیت طلاب خارجی، تلاش های بی بدیلی داشت و با روحیه ای پر از امید و ایمان و در مجاهداتی خاموش، گام های سازنده و موثری را برداشت .مرحوم ابراهیمی، در دوره ای طولانی و سالیان متمادی نیز در رفع گرفتاری ها و فرو کاهیدن رنج پناهندگان افغانی و عراقی، در تواضعی کم نظیر و گمنامی، خدمات ارزنده ای داشت .به پاس بزرگداشت مقام و منزلت ایمانی برادر فقید مرحوم آقای ابراهیمی، از کلیه دوستان و علافه مندان به آن عزیز، دعوت می شود در مراسم تشییع پیکر مطهر آن بنده ی صالح خدا، روز چهارشنبه 14/دی ماه/90 ساعت 8:30 صبح حضور بهم رسانند.
مراسم تشییع در تهران: انتهای خیابان شیخ بهایی جنوبی- خیابان ایران شناسی(64 غربی)- شهرک والفجر- خیابان یکم( بلوار شقایق)- حسینیه ی نور الائمه- ساعت 8:30 صبح.
مراسم تشییع در قم: از محل مسجد امام حسن عسگری به سمت حرم مطهر ساعت 2 بعدازظهر چهارشنبه 14/دی ماه/90
مراسم نکوداشت و ترحیم در قم: شامگاه چهارشنبه، 14 دی ماه 90 پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد سلماسی واقع در خیابان ارم
مراسم یادبود در تهران: روز پنج شنبه 15 دی ماه 90، از ساعت 18 در حسنیه ی نورالائمه (به آدرس فوق الذکر)
مراسم بزرگداشت و ترحیم تهران: روز شنبه 17 دی ماه 90، ساعت 13:30 الی 15، مسجد نور، خیابان دکتر فاطمی
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.