محمد رضا حسینی شاهرودی در نامه ای به پایگاه اطلاع رسانی جماران درباره پاسخ حجت الاسلام و المسلمین محمد علی انصاری به اظهارات "شجونی " عضو جامعه روحانیت مبارزپیشنهاد داده است که سایت جماران مثل قبل بهتر است بلندگوی اندیشه متعالی امام باشد و پاسخ دشنام ها را به فهم مردم واگذار کند.
متن این نامه با بدین شرح است :
اللهم اشف کل مریض
دیروز در سایت مطلبی را از جناب اقای انصاری در جواب به اقای شجونی دیدم . کنجکاو شدم و مصاحبه ان اقا را در سایت های خبری دنبال کردم ولی تقریبا هیچ جا اثری از افاضات ایشان نبود تا بالاخره در جستجوی گوگل ان را پیدا کردم.
به نظر می رسد در مواجهه با سخنانی از این دست بهتر است به فرموده امیر المومنین عمل کنید که : اذا مروا باللغو مروا کراما. حقیقت ان است که این گویندگان ان قدر ارزش ندارند که به پاسخ گویی نیاز باشد . پاسخ به این حرف ها تنها به شیوع انها کمک می کند و با اینکه شیوع این حرف ها اثر مخربی ندارد ولی به هر حال از جایگاه بلند منسوبین امام توقع نیست که باعث شوند آبروی کسی با بیان حرف های خودش - حتی اگر آقای شجونی باشد- ریخته شود.
سایت جماران مثل قبل بهتر است بلندگوی اندیشه متعالی امام باشد و پاسخ دشنام ها را به فهم مردم واگذار کند.حق آن است که از این دشنام ها نه بیت امام متضرر شده است و نه حاج حسن آقا ضرر دیده است و من با آن قسمت فرمایش آقای انصاری که محبوبیت خانواده امام را رو به ازدیاد می داند صد در صد موافقم.پس بهتر است همان روش را پی بگیرید و دعا کنید که خداوند همیشه چنین دشمنانی را برای شما حفظ کند و در عین حال از خدا بخواهید آنها را هدایت کند و شما نیز به بی ابرویی انها کمک نرسانید.

محمد رضا حسینی شاهرودی- قم***
پایگاه اطلاع رساانی و خبری جماران آماده انتشار دیدگاه ها ، نقطه نظرات ، یادداشت ها و...کاربران و مخاطبان گرامی و علاقمندان امام خمینی (س) است .کاربران می تواند نظرات خود را به ادرس الکترونیکیNews@Jamaran.irارسال کنند

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.