وزیرآموزش وپروش صبح روز شنبه و در آستانه آغاز هفته بسیج دانش آموزی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان با تفکر ناب بسیجی مسیرنورانی انقلاب را طی خواهند کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران غلامرضا حاجی بابایی' افزود: ما امروز به نمایندگی از طرف همه فرهنگیان ودانش آموزان کشور دراین مکان مقدس جمع شده ایم که به پیروی از راه امام خمینی(ره)، ولایت و شهیدان انقلاب اسلامی تاکید نماییم.
وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان بدانند که راه درخشان، راه شهیدان انقلاب است و باید برای طی کردن این مسیر، آموزه های دینی را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.
وی با بیان اینکه امروز خون شهیدان انقلاب اسلامی ایران و راه آنها در کشورهای منطقه خودش را نشان داده است، تاکید کرد: تفکر و راه امام هر روز روشن تر از قبل خودش را متجلی می کند.
وی با بیان اینکه، بیداری کشورهای اسلامی و همچنین شروع تکان دهنده جنبش وال استریت در آمریکا، همگی به برکت خون شهیدان انقلاب اسلامی ایران است، تاکید کرد: اکنون نماد بیداری اسلامی درجهان، ایران اسلامی است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: ما فرهنگیان با هوشیاری هرچه تمام‌تر و با بصیرت کامل، تا آخرین قطره خونمان در راه انقلاب استوار خواهیم ایستاد و بدون هیچگونه تزلزلی به این راه، ادامه خواهیم داد.
در آستانه هفته بسیج دانش آموزی، وزیرآموزش و پرورش به همراه جانشین سازمان بسیج مستضعفین و فرماندهان سپاه نواحی ری، دانش آموزان بسیجی، مدیران و پرسنل سازمان بسیج دانش آموزی با حضور در حرم مطهر حضرت امام (ره) ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، بیعت مجددی با مقام معظم رهبری داشتند.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.