خانواده و جمعی از نزدیکان حجت الاسلام والمسلمین سید محمد منهاج در پیامی ، زمان و مکان مراسم تشییع آن مرحوم را اعلام کردند.حجت الاسلام و المسلمین محمد منهاج از اعضای دفتر امام خمینی و سفیر سابق ایران در نیجریه ولیبی در اثر سانحه رانندگی در مسیر مشهد مقدس درگذشت .

متن این پیام که در اختیارپایگاه اطلاع رسانی جماران قرار گرفته است به شرح ذیل است:

با کمال تأسف و تأثر درگذشت غم انگیز فقید سعید حضرت حجة الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد منهاج روحانی برجسته و سفیر اسبق ایران در لیبی و نیجریه را به اطلاع همه ی دوستان و آشنایان می رساند.
شادروان منهاج در طول فعالیت های سیاسی، فرهنگی و مبارزاتی چهره ای شایسته، خدوم و ماندگار در تمامی میدان های حضور، از خویش به نمایش گذارده است. رحلت آن فقید سعید که در سانحه ی ناگوار رانندگی به وقوع پیوست، غمی جانکاه و فراموش ناشدنی را بر جان و روان دوستان و علاقه مندان آن عزیز سفرکرده نهاد. بی تردید یاد سوابق درخشان مبارزاتی و آثار فکری و وجودی او در خاطر همرزمان او، شخصیت های انقلاب، روحانیت معظم و پیشکسوتان راه امام(ره) همواره جاودان خواهد بود.
مراسم تشییع آن مرحوم، شنبه اول مرداد ساعت 9 صبح از حسینیه شماره یک جماران و مراسم یادبود روز یکشنبه دوم مرداد ساعت 14 الی 15:30 در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برقرار می باشد. حضور عزیزان موجب شادی روح آن مرحوم و تسلای خاطر بازماندگان و دوستان خواهد بود.

خانواده و دوستان آن مرحوم

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.