پوشش صوتی و تبلیغی پلیس راه، ایجاد ایستگاه های صلواتی و فرهنگی، تولید برنامه های ویژه رادیویی و تلویزیونی سپاه و ارتش و نیز تولید و انتشار نشریات نیروهای مسلح ازدیگر برنامه های این کمیته خواهد بود.

نشست مشترک کمیته فرهنگی نیروهای مسلح و ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) با حضور نمایندگانی از ستاد کل نیروهای مسلح کشور مام برگزار شد.

به گزارش کمیته خبری و روابط عمومی و ستاد بزرگداشت حضرت امامخمینی (س)، در این جلسه که با هدف ایجاد هماهنگی میان فعالیت های تبلیغی و فرهنگی نیروهای مسلح در ایام سالگرد ارتحال حضرت امام (س) و نیز برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم بزرگداشت حضرت امام (س) تشکیل شد، سردار موحدی، مسئوول کمیته فرهنگی نیروهای مسلح ستاد بزرگداشت حضرت امام ( س ) دراین خصوص گفت: هدف کمیته، برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم ارتحال امام (س) در کلیه مقرهای نیروهای مسلح و نیز کمک های متقابل نیروهای مسلح و ستاد بزرگداشت حضرت امام به یکدیگر است.

موحدی اظهار داشت: نیروهای مسلح به دلیل امکانات فراوانی که دارند یکی از مجموعه های مهم و بزرگ ستاد سالگرد امام (س) محسوب می شود و انشاءاله دسته جات عزاداری نیروهای مسلح در شب و روز 14 خرداد ماه چه در تهران و چه در سایر استان ها فعالیت خود را آغاز خواهند کرد .

وی افزود: نیروهای مسلح برنامه های تولیدات فرهنگی نیز به مناسبت بزرگداشت ارتحال حضرت امام (س) دارند از جمله تولید و نشر جزوه، کتاب، پوستر و بروشور که در سطح پرسنل نیروهای مسلح توزیع می شود.

سردار موحدی ادامه داد: نشر اندیشه ها و افکار حضرت امام (س) در داخل نیروهای مسلح و خانواده های آنان و نیروهای وظیفه که جوان ترین قشر نیروهای مسلح محسوب می شود، از طریق برگزاری مسابقات فرهنگی شب شعر و خاطره از دیگر فعالیت هایی است که قرار شد صورت بگیرد.

وی همچنین گفت: پوشش صوتی و تبلیغی پلیس راه، ایجاد ایستگاه های صلواتی و فرهنگی، تولید برنامه های ویژه رادیویی و تلویزیونی سپاه و ارتش و نیز تولید و انتشار نشریات نیروهای مسلح ازدیگر برنامه های این کمیته خواهد بود.

مسئوول کمیته فرهنگی نیروهای مسلح و اقلیت های دینی ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) همچنین در خصوص فعالیت اقلیت های دینی در مراسم بیست ویکمین سالگرد ارتحال حضرت امام ( س ) یاد آورشد: اقلیت های کلیمی، ارمنی، آشوری و زرتشتی مراسم بزرگداشت امام (س) را برگزار خواهند کرد.

وی ادامه داد : قرار شد در برخی از مراسمی که توسط نیروهای مسلح جهت بزرگداشت حضرت امام (س) برگزار می شود،‌ از مردم محلی در مناطق مختلف جهت حضور دعوت به عمل خواهد آمد برخی از این مراسم ها نیز در شب یا ظهر 14 خرداد صورت خواهد گرفت.

سردار موحدی در پایان گفت: مقرر شده است، تعدادی از شخصیت های مذهبی و آشنا با اندیشه های حضرت امام (س) به مقرها و ستاد های نیروهای مسلح در این ایام اعزام شوند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.