رییس جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای به پادشاه و نخست وزیر مالزی فرا رسیدن روز ملی این کشور را به آنان و مردم مالزی تبریک گفت و تصریح کرد: روابط ایران و مالزی در فضای پسا برجام از روند رو به رشدی برخوردار شده است.

به گزارش جماران، در پیام دکتر حسن روحانی به 'سلطان عبدالحلیم معظم شاه'، پادشاه مالزی آمده است: ضمن ابراز خرسندی از گسترش همکاری های دو کشور دوست و برادر ایران و مالزی، امیدوارم بیش از گذشته، شاهد تقویت روابط فیمابین باشیم.

در بخشی از پیام رییس جمهوری به 'داتوک نجیب تون رزاق' نخست وزیر مالزی نیز تاکید شده است: مایه مسرت است که روابط ایران و مالزی در فضای پسابرجام از روند رو به رشدی برخوردار شده است. در این راستا امیدوارم با اراده سیاسی مسوولان دو کشور، شاهد تعمیق روزافزون همکاری ها باشیم.

روحانی روز ملی قرقیزستان را تبریک گفت
همچنین رییس جمهوری در پیامی به رییس جمهوری قرقیزستان، ضمن تبریک روز ملی این کشور ابراز امیدواری کرد که مناسبات دو کشور بیش از گذشته گسترش یابد.


در پیام دکتر حسن روحانی به بیک آتامبایف رییس جمهوری قرقیزستان آمده است: فرا رسیدن سالگرد استقلال جمهوری قرقیزستان را به جناب عالی و مردم آن کشور صمیمانه تبریک می گویم.

رییس جمهوری اسلامی ایران در ادامه این پیام افزود : امیدوارم در سایه اراده جدی مسئولین دو کشور، مناسبات دوستانه فی ما بین در راستای منافع متقابل دو ملت بیش از گذشته گسترش یابد.

وی در پایان این پیام در این پیام از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت رییس جمهور و بهروزی وسرافرازی مردم قرقیزستان را مسألت نمود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.