مدیر مسئول روزنامه رسالت گفت: رسانه ها به نوعی تلاش می کنند که مطالبات مردم را منعکس کنند، اما مستقیم از زبان خود مردم صحبت کردن، کمرنگ است.

به گزارش واحد خبر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) ،عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با اشاره به فرمایش ایشان مبنی بر اینکه «روزنامه ها برای همه مردم است و همه مردم در آن حق دارند» گفت: توضیح بیشتر این حرف در اندیشه حضرت امام(ره) هست. ایشان می فرمایند مگر حتما تیتر یک روزنامه باید از یک شخصیت سیاسی معروف باشد؟ یک فرد معمولی هم می تواند باشد. اما امروز مطبوعات به این نکته بسیار کم توجه دارند. همه سراغ چهره های شناخته شده می روند. البته به نوعی تلاش می کنند که مطالبات مردم را منعکس کنند، اما مستقیم از زبان خود مردم صحبت کردن کمرنگ است.

سید مرتضی نبوی، حضرت امام خمینی (ره) را الگوی طراز اول اسلام خواند و گفت: حضرت امام (ره) مظهر انسانیت و شجاعت بودند بودند و لذا آنچه را از حق تشخیص داده بودند، صریح بیان می کردند و این خود یک چهره نو، جوان و جذاب به ایشان می داد.
وی در ادامه افزود: خود انقلاب اسلامی یک نوآوری در عصر ما بود. تاسیس جمهوری اسلامی، هدایت و رهبری جمهوری اسلامی، همه اینها نو ست. به اندیشه حضرت امام(ره) در ابعاد مختلف که رجوع می کنیم، این نو بودن را می بینیم. پس به عنوان یک شخصیت مبتکر و نوآور امروز می توانند الگوی جامعه باشند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.