آیین بیست و هفتمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور آحاد مردم و عاشقان و علاقه مندان به امام خمینی (س) آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در آغاز این مراسم پس از قرائت قرآن کریم و برنامه مداحی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی امام به عنوان تولیت حرم مطهر، طی سخنانی به عزاداران و عاشقان میلیونی امام خمینی(س)، خیر مقدم گفته و سپس همگان از بیانات رهبر فرزانه انقلاب و فرمانده کل قوا بهره مند شوند.

یادگار گرامی امام در آیین بیست و هفتمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی، انقلاب اسلامی را انقلابی الهی خواند و گفت: امام(س) باهدایت و رهبری این انقلاب عظیم، عزت، مودت و وحدت را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

وی افزود : هدایت این انقلاب الهی است، پیش از انقلاب سرنوشت و تصمیم های مهم کشور در خارج از کشور اتخاذ می شد اما امروز عزت و استقلال کشور زبانزد عام و خاص است.

سید حسن خمینی گفت: خداوند را شاکریم که بعد از رحلت امام این توفیق را به مجلس خبرگان داد تا در اسرع وقت خلف شایسته ای برای امام خمینی(س) انتخاب کند تا جامعه را از بحران ها عبور دهد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.