نوه گرامی خطاب به جوانان و ورزشکاران امام گفت: اگر می خواهید عملی برای سعادت خود انجام دهید به توصیه های امام (ره) درباره سعادت عمل کنیم.

به گزارش جماران به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در دیدار جوانان و ورزشکاران استان گلستان، اظهار کرد: شاید به ذهن آسان باشد که انسان باید واجبات را انجام دهد و محرمات را ترک کند اما در عمل دشوار است.
وی افزود: اگر می خواهید عملی برای سعادت خود انجام دهید به توصیه های امام (ره) درباره سعادت عمل کنیم؛ زندگی خود را زمان بندی کنیم و بگوییم یک هفته آدم خوبی می شوم و سپس اثرات آن را ببینیم. اگر بتوانیم 10 روز مانند پیامبر (ص) زندگی کنیم شیرینی را خداوند در زندگی انسان قرار می دهد ولی بعد برای ما سخت می شود.
نوه گرامی امام با بیان این که اسلام دین سختی نیست، بیان کرد: ماه رمضان یکی از تمرین ها برای مسلمان شده است. باید یک ماه تمرین کنیم تا ببینیم مسلمان شدن و دستورات اسلام را عمل کردن چگونه است.
استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: انشالله خداوند به همه توفیق دهد تا راهی که را پیامبر (ص) و ائمه رفته اند را درست پیش ببریم.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.