نماینده مردم در مجلس دهم با تأکید بر نقش از بین رفتن تنش ها و تندروی های سیاسی در حل مشکلات کشور، گفت: تنش های سیاسی خیلی عرصه اقتصاد را آزار می داد که فکر می کنم در مجلس دهم دیگر ما این موارد را نداشته باشیم.

غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، رسیدگی و ساماندهی به بحث اشتغال و اقتصاد کشور را اولویت اول مجلس دهم دانست و اظهار داشت: فکر می کنم که اگر مجلس بتواند در فضای آرام قدم بردارد در این زمینه موفق خواهد شد.

نماینده مردم گچساران در مجلس دهم در پاسخ به سؤالی در مورد راهکار موفقیت مجلس شورای اسلامی در بهبود معیشت مردم و سایر بخش های اقتصادی کشور، گفت: باید ظرفیت های متفاوت برای اقتصاد فراهم شود. برای تحقق اهداف مطرح شده اقتصادی کشور عرصه سیاسی، سیاست خارجی، مبانی پولی و ارزی کشور و موارد فراوان دیگر سهم دارد.

وی تأکید کرد: همه ظرفیت ها باید فعال باشد تا اقدامات های اقتصادی بتواند مؤثر واقع شود. فکر می کنم مجلس دهم اگر بتواند بسیاری از تنش ها را خنثی کند بهترین فرصت است که ما بتوانیم تمامی فاکتورهای مؤثر در اقتصاد را اصلاح کنیم.

تاجگردون با بیان اینکه بوی اعتدال از مجلس دهم بیشتر احساس می شود، افزود: وقتی که اعتدال حاکم شود عملا نوع رفتارهایی هم که صورت می گیرد متناسب می شود. با از بین رفتن تندروی ها در عرصه سیاست می تواند خیلی از مشکلاتی که ایجاد شده بود در این مجلس حل شود.

وی اظهار داشت: من نمی گویم در عرصه اقتصاد چیزی روی زمین مانده و می توانستیم کاری انجام دهیم که انجام ندادیم. ولی تنش های سیاسی خیلی عرصه اقتصاد را آزار می داد که فکر می کنم در مجلس دهم دیگر ما این موارد را نداشته باشیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.