بر اساس اطلاعیه های شماره 37 تا 97 ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به مرحله دوم انتخابات در 189 حوزه انتخابیه اعلام شد؛ که در این میان 88 کرسی به اصلاح طلبان، 82 کرسی به اصولگرایان و 27 کرسی نیز به کاندیداهای مستقل تعلق یافت. همچنین سرنوشت 61 کرسی به دور دوم انتخابات کشیده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جناح اصولگرا و اصلاح طلب که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند و یا به مرحله دوم راه یافته اند، به غیر از تهران که لیست امید حائز اکثریت آرا شد، به شرح ذیل اعلام می شود:

*اطلاعیه شماره 37
1- حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه آقای فرهاد فلاحتی/ اصولگرا
2- حوزه انتخابیه تویسرکان آقای محمد مهدی مفتح/ اصولگرا
3- حوزه انتخابیه شهربابک آقای علی اسدی کرم/ مستقل
4- حوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و بخش خوراند آقای قلی اله قلی زاده/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 38
5- حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آقای محمد حسینی/ مستقل
6- حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر آقای مرتضی صفاری نطنزی/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 39
7- حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک آقای عباسعلی پوربافرانی/ اصلاح طلب
8- حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پوربیگلری/ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 40
9- حوزه انتخابیه اردستان، آقای سیدصادق طباطبایی نژاد/ اصولگرا
10- حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان آقای سیدکمال الدین شهریاری/ اصلاح طلب
11- حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه آقای قاسم ساعدی/ اصلاح طلب
12- حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی/ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 41
13- حوزه انتخابیه گرمی آقای سید حمایت میرزاده/ اصلاح طلب
14- حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد آقایان منصور مرادی و امید کریمیان به مرحله دوم راه یافتند./ منصور مرادی: مستقل، امید کریمیان: اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 42
15- حوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبداله سامری/ مستقل
16- حوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستک و پارسیان آقایان خالد زمزم نژاد و احمد جباری به مرحله دوم راه یافتند./ زمزم نژاد: اصلاح طلب، جباری: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 43
17- حوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی/ اصلاح طلب
18- حوزه انتخابیه بروجن خانم خدیجه ربیعی فرادنبه و آقای علی نادری فردبه مرحله دوم راه یافتند./ ربیعی: مستقل، نادری: مستقل
19- حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه خانم شهلا میرگلوبیات و آقای محمد رضا منصوری به مرحله دوم راه یافتند./ میرگلو بیات: اصولگرا، منصوری: اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 44
20- حوزه انتخابیه اقلید آقای سید حسین افضلی/ اصلاح طلب
21- حوزه انتخابیه بیجار آقای حمد اله کریمی / اصلاح طلب
22- حوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای علی محمد مرادی/ مستقل

*اطلاعیه شماره 45
23- حوزه انتخابیه مرند و جلفا آقایان کریم شافعی و محمد حسن نژاد به مرحله دوم راه یافتند./ شافعی: اصلاح طلب، محمد حسن نژاد: اصولگرا
24- حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ آقای محمد علی پور مختار/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 46
25- حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه آقای محمد حسین قربانی/ اصولگرا
26-حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری/ اصولگرا
27- حوزه انتخابیه رزن آقایان حسن لطفی و عطا اله سلطانی صبور به مرحله دوم راه یافتند./ لطفی: اصلاح طلب، سلطانی: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 47

28-حوزه انتخابیه سلماس آقایان رسول جلایر سرنقی و شهروز برزگر کاشانی به مرحله دوم راه یافتند./ جلایر سرنقی: اصلاح طلب، شهروز برزگر کاشانی: اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 48
29- حوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری/ اصولگرا
30- حوزه انتخابیه مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه/ اصلاح طلب
31- حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی/ اصولگرا
32-حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار آقای علی بختیار/ اصلاح طلب
33-حوزه انتخابیه مهاباد آقای جلال محمودزاده/ اصلاح طلب
34- حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب/ مستقل
35- حوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره آقایان شادمهر کاظم زاده و علی محمد احمدی به مرحله دوم راه یافتند./ کاظم زاده: اصلاح طلب، احمدی: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 49
36- حوزه انتخابیه لنجان آقای محسن کوهکن ریزی/ اصولگرا
37- حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار آقای محمود نگهبان سلامی/ اصلاح طلب
38- حوزه انتخابیه صومعه سرا آقای سید کاظم دلخوش اباتری/ اصولگرا
39- حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری و محمد علی حسین زاده به مرحله دوم راه یافتند./ دواتگری: اصولگرا، حسین زاده: اصولگرا
40- حوزه انتخابیه خمینی شهر آقای سید محمد جواد ابطحی/ اصولگرا
41- حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش آقای جمشید جعفر پور/ اصولگرا
42- حوزه انتخابیه ملایر آقای محمد کاظمی به مجلس راه یافت و آقایان احد آزادی خواه و علیرضا امامی به مرحله دوم راه یافتند./ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 51
43- حوزه انتخابیه زاهدان آقایان علیم یارمحمدی و حسینعلی شهریاری/ یارمحمدی: اصلاح طلب، شهریاری: اصولگرا
44- حوزه انتخابیه سپیدان آقای سید علاء الدین خادم/ اصولگرا
45- حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ذبیح نیک فر لیالستانی/ اصولگرا
46- حوزه انتخابیه رودسر و املش آقای اسدا... عباسی/ اصولگرا
47- حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان آقایان اصغر مسعودی و فرهاد طهماسبی به مرحله دوم راه یافتند. / مسعودی: مستقل، طهماسبی: اصولگرا
48- حوزه انتخابیه اسفراین آقای هادی قوامی/ اصولگرا
49- حوزه انتخابیه تفت و میبد آقای کمال دهقانی فیروز آبادی/ اصلاح طلب
50- حوزه انتخابیه لردگان آقای محمد خالدی سردشتی/ اصلاح طلب
51- حوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری/ اصولگرا
52- حوزه انتخابیه کرمان و راور آقایان محمد رضا پور ابراهیمی داورانی و محمد مهدی زاهدی/ اصولگرا
53- حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز آقای جلیل رحیمی جهان آبادی/ اصلاح طلب
54- حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار آقایان علی کاظمی بابا حیدری و قدرت اله حمزه شلمزاری به مرحله دوم راه یافتند./ کاظمی: اصلاح طلب، شلمزاری: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 52
55- حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب اله نیکزاده پناه/ اصلاح طلب
56- حوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده/ اصلاح طلب
57- حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان/ اصلاح طلب
58- حوزه انتخابیه شبستر خانم معصومه آقاپور علی شاهی و آقای علی علیلو به مرحله دوم راه یافتند. / آقاپور: مستقل، علیلو: اصولگرا
59- حوزه انتخابیه بستان آباد آقای محمد وحدتی هلان/ مستقل
60- حوزه انتخابیه فلاورجان آقای سید ناصر موسوی لارگانی/ اصولگرا
61- حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علی محمد شاعری/ مستقل

*اطلاعیه شماره53
62- حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب آقایان همایون هاشمی، محمد میرزایی، جهانبخش محبی نیا و مهدی عیسی زاده به دوره دوم راه یافتند./ همایون هاشمی و محمد میرزایی: مستقل، محبی نیا و عیسی زاده: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 59
63- حوزه انتخابیه لنگرود آقای مهرداد بائوج لاهوتی/ اصلاح طلب
64- حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقایان عبدالغفور امانزاده، نور محمد تربتی نژاد، نبی هزار جریبی و سید علی طاهری به مرحله دوم راه یافتند. / امانزاده: مستقل، تربتی نژاد و جرینی: اصلاح طلب، سید علی طاهری: اصولگرا
65- حوزه انتخابیه نهاوند آقای حسن بهرام نیا/ اصولگرا
66- حوزه انتخابیه لامرد و مهر آقای سید محسن علوی/ اصلاح طلب
67- حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن آقای بهروز بنیادی/ اصلاح طلب
68- حوزه انتخابیه آستارا آقای ولی داداشی/ اصولگرا
69- حوزه انتخابیه آمل آقای عزت اله یوسفیان ملا/ اصولگرا
70- حوزه انتخابیه الیگودرز آقای محمد خدابخش/ اصولگرا
71- حوزه انتخابیه شیروان آقای عبدالرضا عزیزی/ مستقل
72- حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب وگیلانغرب آقای فرهاد تجری/ اصولگرا
73- حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار آقایان ایرج بیگدلو و شکور پورحسین شقلان به مرحله دوم راه یافتند./ بیگدلو: اصولگرا، پورحسین: مستقل
74- درحوزه انتخابیه نور و محمودآباد آقای علی اسماعیلی/ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 61
75- درحوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت، شوط آقایان عین اله شریف پور و محرم اکبرزاده به مرحله دوم راه یافتند./ شریف پور: مستقل، اکبرزاده: اصولگرا
76- درحوزه انتخابیه بوکان محمدقسیم عثمانی/ مستقل

*اطلاعیه شماره 65
77- حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر آقای اقبال محمدیان/ اصولگرا
78- حوزه انتخابیه ملکان آقای سلمان خدادادی/ مستقل
79- حوزه انتخابیه اهر و هریس آقایان بیت اله عبدالهی و مهدی حسینیان سراجه لو به مرحله دوم راه یافتند./عبدالهی: اصلاح طلب، حسینیان: اصولگرا
80- حوزه انتخابیه خوی و چایپاره آقای سید تقی کبیری/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 66
81- حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و ندوشن آقای سید ابوالفضل موسوی بیوکی/ اصلاح طلب
82- حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات و زاوه آقایان سعید باستانی و ابوالقاسم خسروی سهل آبادی به مرحله دوم راه یافتند./ باستانی: اصلاح طلب، ابوالفضل خرمی: اصولگرا
83- حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه آقایان محمد عزیزی و محمد رضا خالمحمدی خرمی به مرحله دوم راه یافتند./ اصولگرا
84- حوزه انتخابیه سراوان ، سیب و سوران و مهرستان آقای محمد باسط درازهیاز/ مستقل
85- حوزه انتخابیه زنجان و طارم آقایان سید افضل موسوی، فریدون احمدی، علی وقف چی و کریم خان محمدی به مرحله دوم راه یافتند./ موسوی و خان محمدی: اصلاح طلب، احمدی: اصولگرا، وقف چی: مستقل
86- حوزه انتخابیه خدابنده آقایان سید محمد علی موسوی و محمد سلطانی به مرحله دوم راه یافتند./ موسوی: مستقل، سلطانی: اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 67
87- حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق آقای سید مرتضی خاتمی/ مستقل
88- حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند آقای سهراب گیلانی/ اصولگرا
89- درحوزه انتخابیه اندیمشک آقای فریدون حسنوند/ اصولگرا
90- حوزه انتخابیه خمین آقای محمد ابراهیم رضایی/ اصولگرا
91- حوزه انتخابیه شازند آقایان صاحبعلی غفاری و علی ابراهیمی به مرحله دوم راه یافتند./ غفاری: اصولگرا، ابراهیمی: اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 68
92- حوزه انتخابیه گچساران و باشت آقای غلامرضا تاج گردون/ اصلاح طلب
93- حوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری/ اصلاح طلب
94- حوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت/ اصلاح طلب
95- حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون آقایان حبیب اله دهمرده و احمد علی کیخا/ دهمرده: اصولگرا، کیخا: مستقل
96- حوزه انتخابیه ساری و میاندورد علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی/ اصلاح طلب
97- حوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا آقایان علی عسگر ظاهری و علیرضا ورناصری به مرحله دوم راه یافتند./ ظاهری: مستقل، ناصری: اصولگرا
98- حوزه انتخابیه همدان و فامنین آقایان حمیدرضا حاجی بابایی و امیر خجسته/ اصولگرا
99- حوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 69
100- حوزه انتخابیه بندر انزلی آقای حسن خسته بند/ اصولگرا
101- حوزه انتخابیه سمنان و مهدی شهر و سرخه آقای احمد همتی/ اصلاح طلب
102- حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت آقای قاسم احمدی لاشکی/ اصلاح طلب
103- حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی/ اصولگرا
104- حوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر و چادگان و بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی/ اصولگرا
105- حوزه انتخابیه تاکستان آقای بهمن طاهر خانی/ اصولگرا
106- حوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه خانم سکینه الماسی/ مستقل
107- حوزه انتخابیه سمیرم آقایان اصغر سلیمی و بهروز جعفری به مرحله دوم راه یافتند./ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 71
108- حوزه انتخابیه رشت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی به مجلس راه یافت. آقایان جبار کوچکی نژاد، سید علی آقا زاده داوساری، سید ولی اله عظمتی و محمد صادق حسنی جوریابی به مرحله دوم راه یافتند./ جعفر زاده و حسنی: اصلاح طلب، کوچکی نژاد و آقازاده و عظمتی: اصولگرا
109- حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران آقای شهاب نادری/ اصولگرا
110- حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل آقای سید جواد ساداتی نژاد/ اصولگرا
111- حوزه انتخابیه گناباد و بجستان آقای حمید بنایی/ مستقل
112- حوزه انتخابیه کرمانشاه آقایان عبدالرضا مصری و سید قاسم جاسمی به مجلس راه یافتند. آقایان سید سعید حیدری طیب و احمد صفری نیز به مرحله دوم راه یافتند./ حیدری: اصلاح طلب، مصری و جاسمی و صفری: اصولگرا
113- حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و شیروان آقایان سلام امینی، جلال میرزایی، لطیف صادقی و خانم سارا فلاحی به مرحله دوم راه یافتند./ امینی و فلاحی: مستقل، میرزایی: اصلاح طلب، فلاحی: مستقل
114- درحوزه انتخابیه آبادان آقایان عامر کعبی و جلیل مختار به مجلس راه یافتند و آقایان غلامرضا شرفی و سید محمد مولوی به مرحله دوم راه یافتند./ کعبی و شرفی: اصولگرا، مختار و مولوی: مستقل

*اطلاعیه شماره 72

115- حوزه انتخابیه تهران، اسلامشهر، ری، شمیرانات و پردیس آقایان محمدرضا عارف، علی مطهری، علیرضا محجوب، الیاس حضرتی، کاظم جلالی، محمدرضا بادامچی، مصطفی کواکبیان، ابوالفضل سروش، علی نوبخت حقیقی، غلامرضا حیدری، مهدی شیخ، محمود صادقی، محمدعلی وکیلی، بهروز نعمتی، سید فرید موسوی، محمد جواد فتحی، محمدرضا نجفی، داود محمدی، محسن علی جانی زمانی، احمد مازنی، علیرضا رحیمی، عبدالرضا هاشم زایی و خانم ها سهیلا جلودارزاده، فریده اولاد قباد، سیده فاطمه حسینی، پروانه سلحشوری، فاطمه سعیدی، پروانه مافی، فاطمه ذوالقدر، طیبه سیاوشی شاه عنایتی/ لیست امید

*اطلاعیه شماره 75
116- حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان آقای محمود بهمنی/ اصولگرا
117- حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر و عباس آباد آقای شمس اله شریعت نژاد/ اصلاح طلب
118- حوزه انتخابیه رفسنجان و انارآقای احمد انارکی محمدی/ اصلاح طلب
119- حوزه انتخابیه خلخال و کوثر آقای بشیر خالقی/ اصولگرا
120- حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت آقایان محمدجواد عسگری و رضا انصاری به مرحله دوم راه یافتند./ عسگری: اصولگرا، انصاری: اصلاح طلب
121- حوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی آقایان حبیب آقا جری و علی گلمرادی به مرحله دوم راه یافتند./ اصولگرا
122- حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت آقای رسول خضری/ اصولگرا
123- حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق آقای سید حمزه امینی/ مستقل
124- حوزه انتخابیه درگز آقای عبداله حاتمیان/ اصلاح طلب
125- حوزه انتخابیه قوچان و فاروج آقای هادی شوشتری/ اصلاح طلب
126- حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، خوشاب و داورزن آقایان حسین مقصودی و رمضانعلی سبحانی فر/ مقصودی: اصولگرا، سبحانی فر: اصلاح طلب
127- درحوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه آقای حمید گرمابی و خانم هاجر چنارانی به مجلس راه یافتند./ گرمابی: اصلاح طلب، چنارانی: اصولگرا
128- درحوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سواد کوه شمالی آقای عبداله رضیان به مجلس راه یافت و همچنین آقایان سید علی ادیانی و کمال علی پور خنکداری به مرحله دوم راه یافتند./ رضیان: اصلاح طلب، ادیانی و علی پور: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 78
129- حوزه انتخابیه پاکدشت آقای محمد قومی/ اصلاح طلب
130- حوزه انتخابیه سنقر آقایان سید جواد حسینی کیا و محمد عمادی رستگار به مرحله دوم راه یافتند./ حسینی کیا: اصولگرا، رستگار: اصلاح طلب
131- حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو آقای حشمت اله فلاحت پیشه/ اصولگرا
132- حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه وهرسین آقای حسن سلیمانی/ اصولگرا
133- حوزه انتخابیه میانه آقایان فردین فرمند و یعقوب شیویاری/ فرمند: اصلاح طلب، شیویاری: اصولگرا
134- حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه آقای نظر افضلی/ اصولگرا
135- حوزه انتخابیه بروجرد آقایان علاء الدین بروجردی، هادی مقدسی، عباس گودرزی و خانم فاطمه مقصودی به مرحله دوم راه یافتند./ بروجردی و مقدسی و گودرزی: اصولگرا، مقصودی: مستقل
136- حوزه انتخابیه پلدختر آقای سید حمید رضا کاظمی/ اصولگرا
137- حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان آقای محمد رضا آقایی و خانم سمیه محمودی به مرحله دوم راه یافتند./ اصولگرا
138- حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان آقای الهیار ملکشاهی/ مستقل

*اطلاعیه شماره 79
139- حوزه انتخابیه رودبار آقایان صمد مرعشی و منوچهر جمالی سوسفی به مرحله دوم راه یافتند./ مرعشی: اصولگرا، جمالی: مستقل
140- حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد آقای یحیی کمالی پور/ اصولگرا
141- حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقای علیرضا ابراهیمی/ اصولگرا
142- حوزه انتخابیه فسا آقای محمدجواد جمالی نوبندگانی/ اصلاح طلب
143- حوزه انتخابیه کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب آقای احمد حمزه/ اصلاح طلب
144- حوزه انتخابیه ورزقان آقای رضا علیزاده/ اصولگرا
145- حوزه انتخابیه آباده ، بوانات و خرم بید آقای رحیم زارع/ مستقل
146- حوزه انتخابیه ایرانشهر،سرباز، دلگان، فنوج ، بخشهای بنت، لاشار، آشار و آهوران آقای محمد نعیم امینی فرد/ اصلاح طلب
147- حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد وکورین آقای علی کرد/ اصولگرا
148- حوزه انتخابیه کازرون آقای حسین رضازاده/ مستقل
149- حوزه انتخابیه گنبد کاووس آقای قرجه طیار/ اصلاح طلب
150- حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس آقایان عزیز اکبریان و محمدجواد کلیوند/ اصولگرا
151- حوزه انتخابیه ارومیه آقای نادر قاضی پور به مجلس راه یافت و آقایان حاکم ممکان، سید هادی بهادری، روح الله حضرت پور طلا تپه و مجید دودکانلوی به مرحله دوم راه یافتند./ قاضی پور: اصولگرا، بهادری: اصلاح طلب، ممکان و حضرت پور و دودکانلوی: مستقل

*اطلاعیه شماره 81

152- حوزه انتخابیه فومن و شفت آقای محمد مهدی افتخاری/ اصلاح طلب
153- حوزه انتخابیه قم آقایان احمد امیرآبادی فرهانی و علی اردشیر لاریجانی و مجتبی ذوالنوری/ اصولگرا
154- حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری آقایان محمودرضا ضرغامی و حبیب اله کشت زر به مرحله دوم راه یافتند./ ضرغامی: اصلاح طلب، کشت زر: مستقل
155- حوزه انتخابیه ایذه و باغملک آقایان سید هادی طباطبایی و هدایت اله خادمی به مرحله دوم راه یافتند./ طباطبایی: اصولگرا، خادمی: مستقل
156- حوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد آقایان حسین گروسی و محمد محمودی شاه نشین به مرحله دوم راه یافتند./ اصلاح طلب
157- حوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان/ اصولگرا
158- حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا آقای غلام محمد زارعی/ مستقل
159- حوزه انتخابیه سروستان و خرامه کوار آقای داریوش اسمعیلی/ اصولگرا
160- حوزه انتخابیه اهواز و باوی، حمیدیه و کارون آقایان همایون یوسفی و جواد کاظم نسب و سید شکر خدا موسوی و سید شریف حسینی و شبیب جویری و علی ساری به مرحله دوم راه یافتند./ یوسفی و کاظم نسب: اصلاح طلب، موسوی: اصواگرا، جزیری و حسینی و ساری: مستقل

*اطلاعیه شماره 82
161- حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش آقایان شهرام کوسه غراوی و سید نجیب حسینی به مرحله دوم راه یافتند./ غراوی: مستقل، حسینی: اصولگرا
162- حوزه انتخابیه جهرم آقای محمدرضا رضایی کوچی/ اصولگرا
163- حوزه انتخابیه چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند آقای عبدالغفور ایران نژاد/ اصولگرا
164- حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره آقایان محمد بیرانوندی و محمدرضا ملکشاهی راد و مرتضی محمودوند و خانم اعظم محمدی نیا به مرحله دوم راه یافتند./ بیرانوندی: اصلاح طلب، ملکشاهی: اصولگرا، محمودوند و محمدی نیا: مستقل
165- حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین آقای کوروش کرم پور حقیقی/ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 86
166- درحوزه انتخابیه سنندج ، دیواندره و کامیاران آقای سید مهدی فرشادان به مجلس راه یافت و آقایان سید حسن علوی و سالار مرادی به مرحله دوم راه یافتند./ فرشادان: مستقل، علوی و مرادی: اصولگرا
167- حوزه انتخابیه بناب آقای ضیاء اله اعزازی ملکی/ اصولگرا
168- حوزه انتخابیه دلفان و سلسله آقای علی رستمیان/ مستقل
169- حوزه انتخابیه اراک ، کمیجان وخنداب آقای علی اکبر کریمی به مجلس راه یافت و آقایان محمد حسن آصفری و سید مهدی مقدسی به مرحله دوم راه یافتند./ کریمی و آصفری: اصولگرا، مقدسی: اصلاح طلب
170- حوزه انتخابیه محلات و دلیجان آقای علیرضا سلیمی/ اصولگرا
171- حوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد آقای سید مصطفی ذوالقدر/ اصلاح طلب
172- حوزه انتخابیه فریمان وسرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی/ اصولگرا
173- حوزه انتخابیه بندر عباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر آقایان حسین هاشمی تختی نژاد و احمد مرادی و محمد آشوری تازیانی/ اصولگرا
174- حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک آقای داود محمدی و خانم سیده حمیده زرآبادی/ اصلاح طلب
175- حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین آقایان صدیف بدری و رضا کریمی به مجلس راه یافتند و آقایان محمد فیضی زنگیر و سید کاظم موسوی به مرحله دوم راه یافتند./ بدری: اصولگرا، کریمی و فیضی: اصلاح طلب، موسوی: مستقل
176- حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه آقایان سید احمد رسولی نژاد و قاسم میرزایی نیکو به مرحله دوم راه یافتند./ رسولی نژاد: اصولگرا، میرزایی: اصلاح طلب
177- حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان آقایان حسن نوروزی و ابراهیم نکو به مرحله دوم راه یافتند./ نوروزی: اصولگرا، نکو: اصلاح طلب
178- حوزه انتخابیه علی آباد آقای اسداله قره خانی آلوستانی/ مستقل
179- حوزه انتخابیه دورود و ازنا آقایان حسین گودرزی و مجید کیانپور به مرحله دوم راه یافتند./ گودرزی: اصولگرا، کیان پور: مستقل
180- حوزه انتخابیه چناران و بینالود آقای محمد دهقانی نقندر/ اصولگرا

*اطلاعیه شماره 93
181- حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران آقای ژرژیک ابرامیان/ مستقل
182- حوزه انتخابیه ممسنی و رستم آقایان مسعود گودرزی و عبدالرضا مرادی به مرحله دوم راه یافتند./ گودرزی: اصلاح طلب، مرادی: اصولگرا

*اطلاعیه شماره 94
183- حوزه انتخابیه شیراز آقایان بهرام پارسائی و فرج اله رجبی و مسعود رضایی به مجلس راه یافتند و آقایان علی اکبری و جعفر قادری به مرحله دوم راه یافتند./ پارسایی و رجبی و رضایی و اکبری: اصلاح طلب، قادری: اصولگرا
184- حوزه انتخابیه مشهد و کلات آقایان سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نصراله پژمان فر، محمد حسین حسین زاده بحرینی، رضا شیران خراسانی و جواد کریمی قدوسی به مجلس راه یافتند./ اصولگرا
185- حوزه انتخابیه بابل آقای علی نجفی خوشرودی به مجلس راه یافت و آقایان حسین نیاز آذری و همت اله طاهری نژادلداری به مرحله دوم راه یافتند./ اصلاح طلب

*اطلاعیه شماره 97
186- حوزه انتخابیه مشگین شهر آقای ولی ملکی/ اصلاح طلب
187- حوزه انتخابیه کلیمیان آقای سیامک مره صدق/ مستقل
188- حوزه انتخابیه زرتشتیان آقای اسفندیار اختیاری کسنویه یزد/ مستقل
189- حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی آقای یوناتن بت کلیا مستقل

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.