شاید شور و نشاط را در سطح شهرها کمتر می دیدیم اما در شبکه های اجتماعی که جایگزین تبلیغات میدانی شده بود، این شور و نشاط مشاهده شد و روز به روز هم افزایش یافت؛ فکر می کنم امروز ان شاءالله حماسه دیگری در امتداد حماسه سال 1392 رقم خواهد خورد.

معاون فرهنگی هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی اظهار کرد: انتظار می رود امروز حماسه ای دیگر در امتداد حماسه سال 1392 رقم خورد.
حجت الاسلام و المسلمین علی کمساری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، با تاکید بر این که انتخابات در نظام جمهوری اسلامی مظهر غلبه و حضور روح مردم سالاری است، گفت: انتخابات، میزان و ضامن جمهوریت نظام است و به هر میزانی که مشارکت مردم پرشورتر و بالاتر باشد، به همان میزان سلامت این رکن رکین جمهوری اسلامی بیشتر تضمین می شود.
وی تصریح کرد: معتقدم همان گونه که مردم ما در طول بیش از 30 سالی که از پیروزی انقلاب می گذرد، مشارکت داشته اند، در این دوره از انتخابات نیز حضور چشمگیری خواهند داشت.
معاون فرهنگی هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی همچنین درمورد نشاط سیاسی جامعه نیز گفت: در این دوره متاسفانه قدری با رد صلاحیت های گسترده ای که در آغاز پروژه انتخابات در بحث تایید صلاحیت ها صورت گرفت، نگرانی از کمرنگ شدن امید بوجود آمده بود اما به تدریج، زمینه حضور مردم شور و نشاط بیشتری پیدا کرد.
کمساری ادامه داد: شاید شور و نشاط را در سطح شهرها کمتر می دیدیم اما در شبکه های اجتماعی که جایگزین تبلیغات میدانی شده بود، این شور و نشاط مشاهده شد و روز به روز هم افزایش یافت؛ فکر می کنم امروز ان شاءالله حماسه دیگری در امتداد حماسه سال 1392 رقم خواهد خورد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.