معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: قرائن و شواهد نشان می دهد که انتخابات امروز در سراسر کشور به خصوص در تهران بسیار پرشور است.

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری پس از حضور در حسینیه جماران برای شرکت در انتخابات در گفت و گو با خبرنگار جماران، در مورد اهمیت حضور مردم در انتخابات در جهت افزایش قدرت نظام با توجه به دوران بعد از برجام و کارهای پیش روی دولت، اظهار داشت: لازم می بینیم امروز را به مردم ایران تبریک عرض کنم.، زیرا روز بزرگی برای کشور است؛ مردمی که طی 37 سال حضورشان همه گره ها را گشوده و همه تهدید ها را برطرف کرده، مسیر پیروزی را هموار کرده و مردمی که در 2 سال گذشته حمایت بی دریغشان از دولت تدبیر و امید موجب شد که برجام به فرجام برسد و تحریم ها اثرشان برداشته شود.

وی افزود: مطمئنأ حضور پرشور مردم امروز در کنار صندوق های رأی مسیر پیروزی را هموارتر خواهد کرد و دولت منتخب خودشان را در ادامه راه در سامان دادن به اقتصاد کشور و معیشت کشور، اشتغال جوان ها و پیشبرد ایران و پیشرفت ایران در جهان کمک خواهند کرد. من امیدوار هستم حضور یکپارچه مردم کنار صندوق های رأی امروز مجلسی قوی، مجلسی توانا، مجلسی مستقل و در عین حال همراه با دولت شکل دهد تا دولت بتواند خدمات خود را بهتر ارائه دهد و همچنین مجلس خبرگانی قوی تر از گذشته و بهتر از گذشته برای استحکام نظام انشاالله شکل بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید مشارکت مردم در چه سطحی خواهد بود؟ گفت: به خواست خدا مشارکت گسترده خواهد بود و نظرسنجی ها و برآوردها حکایت از این می کند که امروز انشاءالله مردم حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد و حماسه سال 76 و حماسه سال 92 را انشاء الله تکرار خواهند کرد.

انصاری در ادامه گفت: قرائن و شواهد نشان می دهد که انتخابات امروز در سراسر کشور به خصوص در تهران بسیار پرشور است اما حضور معنادار مردم در منطقه جماران در اولین ساعات روز و هجوم جمعیت برای حضور در حسینیه و رأی دادن در این مکان پیام خاصی را برای همگان امسال داشت و من از صبح که از این مسیر عبور می کردم دقیقأ به یاد دورانی افتادم که مردم با همین شور و شوق و عشق این مسیر کوچه تنگ جماران را طی می کردند تا به دیدار امام برون.

وی ادامه داد: من احساس کردم امروز مردم در حسینیه جماران برای دیدار امام کنار صندوق های رأی آمدند و این نشان می دهد عشق به امام و خاندان امام در قلب مردم موج می زند؛ جوان هایی که امام را ندیدند امروز با دیدن حاج حسن آقا سراپا شوق و شعف شدند و این پیام امیدبخشی است برای نسل جوان، آینده کشور که همچنان امام در قلب مردم جا دارد و بیت امام در قلب مردم جا دارد و این حق شناسی مردم قابل تقدیر است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.