عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که در انتخابات جمهوری اسلامی ایران نباید تخریب رقیب صورت گیرد، درمورد درج تبلیغات خود روی درختان شهر و تخریب محیط زیست گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم.

مهرداد بذرپاش در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، با انتقاد از تخریب رقیب در انتخابات اظهار کرد: طبیعتا یکی ازویژگی های انقلابی بودن، مومنانه رفتار کردن و انتخابات درخور دوران انقلاب اسلامی، برگزاری انتخابات در کمال متانت، وقار، عدم تخریب دیگران و برنامه محور بودن به جای شخص محور بودن است.

به گزارش جماران این درحالی است که حداد عادل، در سخنرانی خود در مدرسه شهید مطهری به شدت از رقبای اصلاح طلب خود انتقاد کرد و گفت که باید برای جلوگیری از ورود فتنه گران به لیست اصولگرایان رای داد.

این نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی همچنین با ابراز تاسف از تخریب رقبا در انتخابات گفت: متاسفانه در برخی انتخابات ها با وقار و عدم تخریب دیگران، رفتار نمی شود یا در برخی از انتخابات برخی از افراد به این نکته توجه نمی کنند؛ ان شاالله انتخاباتی را ببینیم که هیچ گونه تخریبی نشود و کاندیداها به ارائه برنامه بپردازند.

بذرپاش درمورد اولویت مجلس آینده نیز گفت: خارج کردن کشور از شرایط رکود اقتصادی بی سابقه ایجاد شده، اولویت مجلس آتی است، تمام مجموعه های تولیدی درگیر رکود اقتصادی شده اند و روز به روز به بی کاری افزوده شده است.

وی با اشاره به این که دولت کنونی 1.5 سال آخر عمرش را سپری می کند، تصریح کرد: اولویت مجلس باید رسیدگی به مسایل اقتصادی و خروج کشور از رکود باشد؛ چرا که راه دیگری غیر از این نداریم؛ مردم هم بر اساس نظر سنجی ها اصلی ترین مشکل را مشکلات اقتصادی می دانند.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا برجام را در راستای خروج از رکود اقتصادی می دانید؟ گفت: برجام باید به این مساله کمک کند؛ کشور محدودیت هسته ای را پذیرفت که برخی تحریم ها رفع شود و دستاوردهای اقتصادی بهتر داشته باشیم.

بذرپاش در پاسخ به سخنان برخی کاندیداهایی که مدعی هستند با حضور در کمیسیون انرژی دوره های گذشته مجلس از مسایل هسته ای با خبر هستند و ایران هیچ امتیازی به غربی ها نداده است، تصریح کرد: این موضوع یک مساله سیاسی است؛ ما سیمان در رآکتور ریخیتم و تعطیل کردیم؛ طبیعتا این یک محدودیت است.

وی در واکنش به پرسش مردم مبنی بر این برنامه محیط زیستی وی با توجه به این که تبلیغات خود را روی درخت های تهران نصب کرده است، چیست؟، گفت: من از این موضوع اصلا خبر ندارم.

*** برنامه نماینده کنونی و کاندیدای انتخابات برای بودجه و برنامه ششم توسعه

الیاس نادران، دیگر کاندیدای اصولگرای مجلس و نماینده کنونی مردم در مجلس شورای اسلامی نیز درمورد سرنوشت تصویب بودجه و برنامه مجلس برای بودجه 95، با انتقاد از طرح مساله تصویب بودجه هنگام تبلیغات انتخاباتی، گفت: بروید از دولت بپرسید بودجه چگونه تصویب می شود.

وی با اشاره به این که دولت، لایحه بودجه 95 را دیر تقدیم کرده است، گفت: ما تلاشمان را برای تصویب بودجه می کنیم.

این کاندیدای اصولگرا درمورد تصویب برنامه ششم توسعه که به تعویق افتاده نیز گفت: احتمال دارد برنامه پنج توسعه یک سال تمدید شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.