بعد از برجام شرایط برای سرمایه گذاری و رونق اقتصادی فراهم شده است و با برنامه هایی که دولت ارائه کرده، شاهد رفع مشکلات اقتصادی خواهیم بود.

معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات حضور مردم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به خاطر ادامه راه انقلاب و حرکتی که امام طراحی کرد دانست و گفت: مسئولان باید مطالبات مردم را درباره کمبودها و کاستی های جامعه را شنیده و در جهت رفع آن پاسخی مناسب ارائه کنند.

محسن مهرعلیزاده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، با اشاره به کمبود و کاستی هایی که در اوضاع و زندگی مردم وجود دارد، افزود: مردم خواسته های خود را از مسئولان مطالبه می‌کنند و وظیفه مسئولان است که به این خواسته ها پاسخی مناسب دهند.

وی با ابراز خرسندی از اجرای برجام و قدردانی از دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان برای به سرانجام رساندن این موضوع، عنوان کرد: بعد از برجام شرایط برای سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی فراهم شده است و با برنامه‌هایی که دولت ارائه کرده، شاهد رفع مشکلات اقتصادی خواهیم بود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: البته نباید بعد از برجام توقع اقتصادی مردم را بالا ببریم، بلکه باید به شکل منطقی برای حل مطالبات واقعی مردم اقدام کنیم.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که هفتم اسفند برگزار خواهد شد، یادآوری کرد: امیدواریم مردم به مانند حماسه 22 بهمن در روز 7 اسفند هم حماسه دیگری را رقم زنند و حماسه دیگری را بیافرینند.

مهرعلیزاده درباره لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و انسجام این طیف برای انتخابات پیش رو نکاتی را یادآوری کرد و از انسجام و اتحاد اصلاح طلبان برای حضور هرچه بهتر در انتخابات پیش رو خبر داد.

وی در عین حال گفت: وضعیت اتحاد مابین کاندیداهای اصلاح طلب نیز در شرایط خوبی قرار دارد و امیدواریم توفیقات مناسبی را از انتخابات این دوره مجلس به دست آوریم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.