پس از تنظیم برنامه های نامزدها در صدا و سیما مشخص گردید که شبهای مراسم توسط صدا و سیما برای مناظره کاندیداهای انتخابات تنظیم شده است و با توجه به پخش مستقیم و زنده این برنامه ها امکان حضور نامزدها در برنامه های حرم مطهر فراهم نمی باشد .

در پی لغو سخنرانی چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه های بیستمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی(س) به دلیل همزمانی برخی از این برنامه ها با مناظره های انتخاباتی سازمان صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی پیامی در این خصوص صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س)، متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

ستاد بزرگداشت امام خمینی (س) با توجه به همزمانی ایام بیستمین سالگرد ارتحال امام راحل با روزهای تبلیغات انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران ، در نظر داشت تا با توجه به پایبندی چهار نامزد محترم ریاست جمهوری به آرمانهای امام خمینی (س) ، شبهای عزای امام را با سخنرانی نامزدهای محترم همراه سازد که خوشبختانه این امر با استقبال نامزدهای محترم محقق گردید و طی مصاحبه دبیر محترم ستاد به اطلاع عموم مردم شریف رسید . لکن پس از تنظیم برنامه های نامزدها در صدا و سیما مشخص شد که شبهای مراسم توسط صدا و سیما برای مناظره کاندیداهای انتخابات تنظیم شده است و با توجه به پخش مستقیم و زنده این برنامه ها امکان حضور نامزدها در برنامه های حرم مطهر فراهم نمی باشد . لذا ضمن تشکر از چهار کاندیدای محترم و معزز ، برنامه های مراسم از سوی ستاد بزرگداشت حضرت امام (س) به اطلاع ملت شریف می رسد.

سید حسن خمینی

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.