در پی درگذشت بانوی بزرگ انقلاب اسلامی حاجیه خانم خدیجه ثقفی، دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی این مصیبت را به حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و بیت امام عظیم‌الشان تسلیت گفت.

در پی درگذشت بانوی بزرگ انقلاب اسلامی حاجیه خانم خدیجه ثقفی، سید حسن نصر الله در پیامی این مصیبت را به یادگار و بیت امام خمینی(س) تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز و گرامی حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی (دام عزه)
سلام علیکم و رحمت الله و برکاته
از طرف خود و کلیه برادارن مجاهد و خانواده شهدا، مجروحین و اسرا آزاد نشده حزب الله و کلیه دوستداران و عاشقان امام خمینی بزرگ در لبنان، صمیمانه ترین مراتب تسلیت قلبی، اندوه و همدردی در رحلت جده عزیزتان، ام الشهدا، همسر، همراه و شریک امام عزیزمان در مجاهدت‌ها را به جنابعالی اعلام می‌دارم.
درگذشت آن بانوی بزرگ، خاطرات ارتحال جانسوز امام عزیزمان را در ما زنده کرد و همچنانکه آن روز تسلیم اراده و تقدیر خداوند عزوجل بودیم، امروز هم در مقابل اراده خداوند سر فرود آورده و به قضا و قدر الهی راضی هستیم.
در این لحظات حزن و اندوه وجود شریف جنابعالی و خاندان پاک و وفادار به امام عزیز و پیروی از راه مستقیم و میراث تاریخی ایشان، انقلاب کبیر اسلامی، تحت زعامت شاگرد وفادار و مخلص و حکیم ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای( دام ظله الوارف) تسلی بخش دلهای ماست.
از خداوند متعال برای آن فقید سعیده علو درجات و برای حضرتعالی طول عمر و استمرار عزت را مسئلت می نمایم.
انه اکرم الاکرمین
سید حسن نصر الله
بیروت 28 ربیع اول 1430ه. ق
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.