بیت شریف حضرت امام خمینی(س) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم سومین روز درگذشت مرحومه خدیجه ثقفی، همسر گرامی بنیانگذار جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه به صورت جداگانه در مسجد اعظم قم و در حسینیه جماران برگزار می‌شود.

بیت شریف حضرت امام خمینی(س) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم سومین روز درگذشت مرحومه خدیجه ثقفی، همسر گرامی بنیانگذار جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه به صورت جداگانه در مسجد اعظم قم و حسینیه جماران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری جماران، متن کامل اطلاعیه بیت امام خمینی(س) به این شرح است:

«بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

ارتحال اسوه صبر و فداکاری، بانوی بزرگ انقلاب اسلامی همسر گرامی حضرت امام‌خمینی، حاجیه خانم خدیجه ثقفی(رحمت‌الله علیهما) که عمر پربار خویش را وقف اهداف متعالی امام عظیم‌الشأن نمود بار دیگر، داغ فقدان امام راحل و یادگاران امام را در دل‌ها تازه کرد و اهل بیت امام و عموم پیروان امام را سوگوار نمود.

در سومین روز درگذشت مادر صبور انقلاب اسلامی مراسم ترحیم و بزرگداشت آن مرحومه در روز سه‌شنبه، 4 فروردین، بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد اعظم قم برگزار می‌گردد.

شرکت عموم طبقات مردم شریف و خصوصا علمای اعلام و مراجع عظام در این مراسم، موجب تکریم فداکاری‌های آن مرحومه و تسلای بازماندگان می‌باشد.

همچنین به همین مناسبت، در روز سه‌شنبه چهارم فروردین، مراسم بزرگداشت ویژه بانوان از سوی بیت حضرت امام از ساعت 5 بعد از ظهر در حسینیه شماره 2 جماران برقرار می‌باشد».

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.