پیکر همسر حضرت امام خمینی (س) ساعت 10 صبح یکشنبه دوم فروردین، از دانشگاه تهران تشییع و پس از اقامه نماز در حرم مطهر بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی،به خاک سپرده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ارتحال مظهر صبر و استقامت، بانوی بزرگ انقلاب اسلامی، خانم خدیجه ثقفی همسر مکرمه حضرت امام خمینی رضوان اله تعالی علیهما، ملت شریف ایران را همراه با بیت معزز امام عظیم الشان به سوگ نشاند و داغ فقدان امام و یادگاران عزیزش را در خاطره ها زنده کرد.

مردم قدرشناس ایران و خصوصا زنان متعهد و انقلابی کشورمان بانوی بزرگواری را از دست دادند که عمر پر بار خویش را با متانت و صبوری و آگاهی و شجاعت در کنار بزرگمرد تاریخ عزت و انقلاب وقف اعتلای اسلام عزیز و ایران اسلامی نمود . اوبه حق الگوی زن مسلمان و متعهد و مسئول ایرانی است.

ستاد بزرگداشت امام خمینی ضمن تسلیت این ضایعه اسفناک به بیت شریف حضرت امام و مقام معظم رهبری و یکایک آحاد ملت ایران به اطلاع می رساند که مراسم تشییع پیکر مطهر ایشان راس ساعت 10 صبح فردا یکشنبه 2 فروردین با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین نظام و اعضای بیت شریف امام از دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب برگزار می گردد و بر طبق وصیت ایشان در حرم مطهر امام خمینی (س) به خاک سپرده خواهند شد.

شرکت عموم طبقات ملت قدرشناس ایران تجلیل از امام عظیم الشان و بزرگداشت یک عمر صبر و فداکاری این بانوی مکرمه است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.