رییس موسسه و مدیر مسئول روزنامه اطلاعات سخنان رئیس جمهور در مراسم استقبال از پیکر جانباختگان حادثه منا را بسیار غرور آمیز و مسئولانه خواند و گفت: انشاالله این فاجعه اخیر در منا دلیلی شود تا به بی لیاقتی آل سعود خاتمه داده شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی درباره فاجعه منا و جانباختن تعداد زیادی از مسلمانان از جمله 465 تن از هموطنانمان در این حادثه، اظهار کرد: متاسفانه حکومت آل سعود در منا و فاجعه ای که در حج امسال رخ داد، دنیای اسلام را داغدار کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که انشا الله فاجعه منا دلیلی شود تا به این بی لیاقتی و بی کفایتی آل سعود خاتمه داده شود و سر آغازی برای تدبیر در اداره حج باشد.

رییس موسسه اطلاعات درباه سخنان رییس جمهور در مراسم استقبال از جانباختگان فاجعه منا گفت: سخنان حجت الاسلام والمسلمین روحانی در مراسم استقبال از پیکر جانباختگان حادثه منا که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، بسیار غرور آمیز و مسئولانه بود.

حجت الاسلام والمسلمین دعایی با قدردانی از اظهارات و مواضع قاطع مسئولان عالی نظام در ارتباط با فاجعه منا و لزوم پاسخگویی مقامات سعودی تصریح کرد: ما به هوشیاری و بیداری مسئولان نظام افتخار می کنیم.

به گزارش جماران، در روز عید قربان و در هنگام انجام مناسک حج و رمی جمرات به دلیل ضعف مدیریتی آل سعود و بر اساس آمار سازمان حج و زیارت، 465 تن از هموطنانمان در فاجعه ای که در منا رخ داد، جان باختند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.