tech

مدتی ست که لنوو شرکت موتورولا خریداری کرده است اما متاسفانه خبر بدی برای علاقه مندان به نام موتورولا در راه است چرا که شرکت لنوو اعلام کرده که قصد دارد برند شرکت را تغییر دهد.

به گزارش جی پلاس، شرکت موتورولا از صحنه خارج نمی شود اما دیگر با این نام به کار خود ادامه نخواهد داد. دستگاه های Moto این شرکت تحت برند لنوو و درکنار اسمارت فون های اندرویدی Vibe به فروش خواهند رسید. این شرکت در سال گذشته دستگاه های بسیار جالب توجهی مانند Moto G (2015), Moto X Play, Moto X Style, Droid Turbo 2 و Droid Maxx 2را به بازار عرضه کرد. هم اکنون سری گوشی های Moto Z به عنوان پرچمداران موتورولا شناخته می شوند اما تقریباً می توان گفت با وجود اینکه جانشینان بعدی این سری در ماه جولای عرضه خواهند شد، هیچ جزییات و صحبتی از این گوشی به میان نیامده است و تنها چند تصویر جدید از این مدل به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. اگر به گالری تصاویر زیر نگاهی بیاندازید، می توانید چند تصویر منتشر شده که احتمالاً به گوشی بعدی موتورولا مربوط است را ببینید. به گفته منابع، این گوشی ها همان مدل های Moto X و Moto G هستند. احتمالاً مدل های بدنه پلاستیکی به اسمارت فون های Moto G تعلق دارند در حالی که قاب های مشکی فلزی متعلق به Moto Z هستند. هم اکنون به گفته مدیر عامل لنوو، این شرکت قصد دارد در اواسط سال ۲۰۱۶ در آمریکا، یک گوشی اصلی را رونمایی کند کاملاً با چرخه رونمایی گوشی های Moto X و Moto G مطابقت دارد. آیا این گوشی های همان Moto X و Moto G هستند؟ البته هنوز کمی برای پیش بینی زود است اما اگر این تصاویر مجاز باشند، برخی از این تصاویر را چندین بار قبل از رونمایی این گوشی خواهیم دید.

1
2
3
در این شایعه هیچ اشاره ای به مشخصات این دستگاه ها نشده است و با وجود اینکه تصاویر منتشر شده اخیر این گوشی ها نیز تار به نظر می رسد اما می توان حدس زد که بدنه فلزی به گوشی Moto X مربوط است. در حالی که Moto G از یک فریم متالیک و قاب پشتی پلاستیکی قابل تعویض بهره می برد. دوربین Moto G در بخش بالایی قاب پشتی قرار دارد و با توجه به اینکه این تصاویر بسیار تار و ناواضح هستند، نمی توان تشخیص داد که گوشی Moto X دارای چه ویژگی هایی ست. منبع: تک شات
کدخبر: 436656
ارسال نظر

موضوعات داغ