دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: به نظرم توده‌های مردم به ویژه در کشورهای اسلامی تصویر درستی از امام و انقلاب دریافت کرده‌اند.

محمد حسن انتظاری در گفتوگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جماران در پاسخ به این پرسش که عملکرد شما در جهت تغییر چهره نادرستی که رسانه های بیگانه از امام خمینی و انقلاب اسلامی در سطح بین المللی منعکس میکنند چیست؟ گفت: تصویر خود من از حضرت امام تصویری است که ایشان از خود در تفسیر "سوره حمد" ارائه داده اند و از نظر من ایشان یک عارف بزرگ و یک احیاگر اسلام هستند و ما باید همین تصویر را ارائه دهیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا در این زمینه برنامه‌ای نیز دارید؟ اظهار کرد: هر برنامه‌ای که شما داشته باشید ما آنرا حمایت خواهیم کرد و فکر می‌کنم مرکز نشر آثار امام با کمک خانواده و یاران ایشان و نیز دفتر مقام معظم رهبری بهترین کسانی هستند که می‌توانند این کار را انجام دهند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا در این 35 سال گذشته توانسته‌ایم تصویر مناسبی از امام و انقلاب اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان به نمایش بگذاریم؟ گفت: به نظرم توده‌های مردم به ویژه در کشورهای اسلامی این تصویر را بدرستی دریافت کرده‌اند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.