رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی پزشکی (Ph.D) در ساعت 18 رو یکشنبه 6 بهمن ماه 92 اعلام می شود.

به گزارش جماران، دکتر غلامرضا حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری تخصصی Ph.D رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، تاریخ علوم پزشکی، مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصیلی 93 - 92 در 16 آبان ماه با حضور 7 هزار داوطلب برگزار شد و مرحله دوم آزمون که به صورت مصاحبه بود نیز در روزهای 7 تا 18 دی ماه انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام دانشگاهها ظرفیت پذیرش در مجموع دانشگاه های علوم پزشکی، داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺑﻘﻴﻪ الله، ﺷﻌﺐ ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻞ داﻧﺸﮕﺎﻫﻬﺎی ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ، داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ و طب سنتی یک هزار و 206 نفر در 58 رشته تخصصی اعلام شده است و تاکنون نیز تغییری در میزان ظرفیت پذیرش نداشته ایم.

حسن زاده اظهار داشت: نتایج نهایی آزمون در روز 6 بهمن اعلام می شود و کارنامه داوطلبان در نیمه اول اسفندماه منتشر خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین درباره آمار ثبت نام کنندگان در چهل و یکمین دوره آزمون دستیاری گفت: این این دوره 15 هزار و 200 نفر ثبت نام کرده اند که نسبت به دوره گذشته تغییر چندانی نداشته است.

وی یادآور شد: چهل و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در اردیبهشت ماه 93 برگزار می شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.