منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران از امکان تغییر در ریاست شورای شهر تهران پس از ده سال خبر داد.


"محمد حقانی" در گفت و گو باایلنا با بیان اینکه در دور چهارم به جز "مهدی چمران" اعضای دیگری هستند که از خانواده شهدا هستند و برایمان قابل احترامند، اظهار کرد: مهدی چمران به مدت ۱۰ سال ریاست شورای شهر تهران را برعهده داشته است و‌‌ همان گونه که صحبت برای عدم تغییر در ریاست شورای شهر وجود دارد امکان تغییر آن نیز مطرح است و نمی‌توان تنها به تجربه و خانواده شهدا بودن وی تکیه کرد.

وی با اشاره به اینکه اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران در دور چهارم به ریاست احمد مسجدجامعی اشتراک نظر دارند، تصریح کرد: ما به دنبال آن هستیم که در دور چهارم رئیس شورا حداقل با بیش از ۲۰ رای به عنوان رئیس انتخاب شود که امیدواریم این امر محقق شود.

منتخب مردم در دور چهارم شورای شهر تهران با اشاره به اینکه باید در این دوره شورا‌ها به جایگاه واقعی که در قانون اساسی به آن اشاره شده است، دست یابند، تصریح کرد: آنچه در سه دوره گذشته شاهد بودیم فعالیت شورا‌ها به صورت محدود بود در حالی که قانون اساسی وظایف متعددی را برای شورا‌ها تعیین کرده است که باید دولت آنها را به شوراها واگذار کند.

حقانی با بیان اینکه هنوز در حال رایزنی برای انتخاب رئیس شورای شهر تهران هستیم گفت: امیدواریم در این دوره اعضای هیات رئیسه افرادی باشند که از کارایی بیشتری نسبت به دوره گذشته برخوردار باشند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.