هدیه قرآنی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری تحت عنوان سه کتاب مختلف در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن در ماه رمضان و 40 لوح طلائی در مورد حقوق زنان در قرآن و ارائه تفسیر 100 آیه از آیات علمی قرآن در کتاب اعجاز علمی قرآن، عرضه شد.

به گزارش جماران به نقل از ایکنا شعبه آذربایجان شرقی، سه کتاب مهم پژوهشی و قرآنی از سلسله درس های دانشگاهی آیت الله هاشم زاده هریسی چاپ و نشر سازمان اوقاف و امور خیریه در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن در ماه رمضان عرضه شده و در دسترس علاقمندان علوم قرآنی قرار گرفته است.

براساس این گزارش، کتاب آیات نماز در قرآن یکی از این کتاب ها می باشد که مسایل تحلیلی در آشنایی با حقیقت نماز، شناسایی و استخراج همه آیات مربوط به نماز در قرآن، شناسایی و معرفی نمازهای نامدار در قرآن و تفسیر آیات نماز را در قالب 34 درس ارائه کرده است.

آیت الله هاشم زاده هریسی همچنین کتاب آیات زن در قرآن را که شناسایی و استخراج همه آیات مربوط به حقوق زن در قرآن، گروه بندی آیات، شناسایی آیات زنان نامدار در قرآن، آیات احکام زنان (حقوق و فقه بانوان در قرآن) و نشان ها و الواح طلایی حقوق زن در قرآن را در قالب 40 لوح طلائی حقوقی در این نمایشگاه عرضه داشته است.

یادآور می شود، کتاب اعجاز علمی قرآن، سومین هدیه رمضانی این نویسنده و مولف کتب قرآنی کشورمان است که مسأله اعجاز و معجزه را در 7 درس، مسأله اعجاز قرآن را نیز در 7 درس و اعجاز علمی قرآن را با طرح 60 مسأله علمی در 18 درس به همراه تفسیر 100 آیه از آیات علمی قرآن ارائه کرده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.