معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آمادگی بیش از 700 آتش نشان در مراسم بیست و چهارمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی(س) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از ایسنا، فتح الله تیموری در این‌باره گفت: آتش‌نشانان با به کارگیری 267 دستگاه خودروی آتش‌نشانی شامل خودروهای سبک و سنگین، موتورسیکلت و استفاده از دیگر تجهیزات و نیز چندین دستگاه تانکر آب برای تامین ایمنی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی شهروندان در برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در حال آماده باش کامل هستند.

وی افزود: همچنین تمامی ایستگاه‌ها و آتش‌نشانان مناطق پنج‌گانه عملیات سازمان آتش‌نشانی پایتخت در این ایام برای انجام عملیات امدادی و خدمت‌رسانی به شهروندان کاملا آماده هستند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: از روز 13 خرداد ماه، نیروهای آتش‌نشانی در قالب گروه‌های ثابت و سیار به همراه خودروهای پشتیبانی و موتورسیکلت در بیش از 284 نقطه مختلف از جمله حرم‌مطهر امام راحل و اطراف آن استقرار داشته و گروه‌های عملیاتی نیز در مبادی ورودی‌های شهر تهران، پارکینگ بزرگ خودروها و اتوبوس زائران شهرستان‌ها و مزارع حواشی حرم مستقر می‌شوند.

تیموری از همه زائران حرم‌مطهر خواست تا در این روزها اصول ایمنی را رعایت کرده و از روشن کردن آتش به ویژه در فضاهای سبز خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه آتش‌سوزی و حادثه با حفظ خونسردی بلافاصله مراتب را به نزدیکترین پایگاه آتش‌نشانی مستقر در محل اطلاع دهند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.