دانشگاهیان، جوانان و فرهنگیان در روز 12 خرداد به نامشان نامگذاری شده است، با حضور در حرم امام خمینی(س)، با آرمان های رهبر فقید انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، مراسم میثاق دانشگاهیان، جوانان و فرهنگیان در روز 12 خردادماه طی برنامه های مختلفی صورت می‌پذیرد.

بنا بر اعلام ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)، مراسم میثاق دانشگاهیان با حضور وزرای علوم و بهداشت و روسای دانشگاههای تهران و ریاست نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاهها در ساعت 8:30 دقیقه صبح روز یکشنبه، 12 خرداد ماه در حرم امام خمینی(س) برگزار می‌گردد.

همچنین بنا براین گزارش مراسم میثاق ورزشکاران و جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان در ساعت 11 صبح همین روز در حرم امام(س) برگزار خواهد شد.

این گزارش همچنین می‌افزاید، فرهنگیان و دانش آموزان نیز با حضور وزیر آموزش و پرورش در ساعت 14 روز 12 خردادماه جهت تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در حرم امام خمینی(س) حضور می یابند.

همچنین بنا بر اعلام ستاد مرکزی بزرگداشت امام(س)، کارکنان وزارت آموزش و پرورش در ساعت 10 صبح روز 12 خرداد ماه، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در ساعت 11 صبح همان روز و جوانان سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ساعت 14 به حسینیه جماران می‌روند تا در حال و هوای معنوی این مکان قرار گرفته و با آرمانهای امام امت و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، تجدید میثاق نموده باشند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.