چهلمین روز ارتحال حضرت آیت‌الله سیدعزالدین حسینی زنجانی، با حضور مراجع تقلید، علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه و اقشار مختلف مردم در قم برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از حوزه، این مراسم با حضور حضرات آیات شبیری زنجانی، سبحانی، جوادی آملی، نوری همدانی و علوی گرگانی، نمایندگان سایر بیوت مراجع تقلید و برخی از اعضای جامعه مدرسین و خبرگان رهبری و همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علما و روحانیون، طلاب و مسئولان استانی و سایر اقشار مختلف مردم در مسجداعظم قم برگزارشد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در این مراسم طی سخنانی با بیان این‌که آیت‌الله حسینی زنجانی عمر طولانی و با برکت داشت و منشأ خدمات بسیار بودندگفت: ایشان طلاب بسیاری را تربیت کرد و سال‌ها بر منبر رسول‌الله به گفتن قال‌الباقر(ع) و قال‌الصادق(ع) مشغول بود و به مراجعات مختلف مردم پاسخ می‌داد.
حجت‌الاسلام و المسلمین علی خاتمی با بیان این‌که آیت‌الله زنجانی با نهضت معمار کبیر انقلاب امام(س) همراهی می‌کرد، خاطرنشان کرد: یک ماه قبل از ارتحال حضرت آیت‌الله زنجانی، بیماری‌اش شدت پیدا کرد و وقتی به محضر ایشان رسیدم،‌ آن چنان آرام بود که کاملا برای پذیرفتن ندای سفیر الهی آماده بود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.