فراخوان سومین مسابقه عکس و پوستر «دل دیده» در آستانه بیست و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(س) منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، مسابقه عکس و پوستر «دل دیده» به همت ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران و خانه عکاسان ایران برگزار می‌شود.

اهداف این مسابقه هنری معرفی ابعاد معنوی و شخصیتی امام خمینی(س)، نمایش جلوه‌های حضور علاقه مندان به امام(س) در مراسم بزرگداشت ایشان، نمایش محبوبیت حضرت امام(س) نزد مردم و تجلیل از هنرمندانی که در ترسیم سیمای حضرت امام(س) به مردم نقش داشته اند، ذکر شده است.

این مسابقه با دو موضوع «سیمای امام(س)» و «امام(س) و مردم» و در دو بخش عکس و پوستر برگزار خواهد شد. شرکت در این مسابقه برای همه علاقمندان آزاد است و هر عکاس برای شرکت در بخش عکس می تواند حداکثر 10 تک عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال کند. همچنین هنرمندان طراحی پوستر می توانند حداکثر 3 پوستر 50 در 70 سانتی متری را به دبیرخانه مسابقه ارائه کند.

جوایز هر یک از بخش‌های عکس و پوستر عبارت است از؛ نفر اول: تندیس مسابقه، لوح افتخار و پانزده میلیون ریال جایزه نقدی؛ نفر دوم: تندیس مسابقه، لوح افتخار و ده میلیون ریال جایزه نقدی و نفر سوم: تندیس مسابقه، لوح افتخار و پنج میلیون ریال جایزه نقدی.

همچنین در ازای امتیاز نمایش و چاپ آثار در کتاب و انتشارات مربوط به نمایشگاه هم به هر یک از آثار انتخاب شده مبلغ یک میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

آثار برگزیده علاوه بر آنکه به صورت یک مجموعه چاپ و منتشر خواهد شد، بر روی پرتابل های سازمان زیباسازی به عنوان یک نمایشگاه شهری به وسعت تهران و همچنین گالری های خانه هنرمندان ایران به نمایش درخواهد آمد.

ایرج تقی پور، امیرعلی جوادیان و رسول اولیازاده داوران بخش عکس دومین مسابقه «دل دیده» هستند و علی وزیریان، مسعود نجابتی و کوروش پارسانژاد آثار رسیده به بخش پوستر را داوری خواهند کرد.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه اول خرداد ماه 1392 است و آثار برگزیده نیمه دوم خرداد ماه 1392 در خانه هنرمندان ایران و پرتابل های شهری تهران، به نمایش درخواهند آمد. علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با خانه عکاسان ایران واقع در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ارتباط برقرار کنند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.