برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ویژه بزرگداشت 15 خرداد و سال روز ارتحال حضرت امام خمینی(س) تشریح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از ایکنا، محمد خامه یار، معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم 31 اردیبهشت ماه در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم، از چاپ و توزیع کتاب«سپیده‌ای که از افق بردمید» به مناسبت قیام 15 خرداد و 50 سال قیام ملت ایران خبر داد.

وی گفت: این کتاب توسط اداره کل ارشاد استان قم تهیه شده و طی روزهای 14 و 15 خردادماه در قم توزیع خواهد شد.

خامه یار تصریح کرد: همچنین در نیمه خرداد امسال، کتاب و نرم افزار با موضوع قیام 15 خرداد و زندگی امام راحل در قم توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز «کتاب نامه 15 خرداد» ویژه 50 سالگی این قیام را منتشر کرده است.

خامه یار با بیان اینکه چاپ کتاب«مبدأ نهضت» هم به همین منظور صورت گرفته است، گفت: مجموعه نمایشگاهی عصر امام خمینی(س) نیز در روزهای نیمه خردادماه سال جاری در مراکز فرهنگی قم برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: توزیع نرم افزار چند رسانه ای خط امام با موضوع مروری بر سیره عبادی سیاسی بنیان گذار کبیر انقلاب، طراحی، چاپ و نصب بنر با موضوع 50 سالگی قیام 15 خرداد و رحلت امام راحل در سطح شهر و توزیع کتاب با موضوع امام خمینی(س) در بین زایران از دیگر اقداماتی است که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم نسبت به انجام آن ها اقدام کرده است.

وی از ارسال پیام کوتاه با موضوع قیام 15 خرداد و رحلت امام برای هنرمندان استان قم خبر داد و افزود: درج مطالب کوتاه در سربرگ‌های اداری و پیگیری ساخت فیلم استانی 15 خرداد با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در دستور کار قرار دارد.

خامه یار عنوان کرد: در زمینه برگزاری همایش اندیشه سیاسی امام خمینی(س) هم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم همکاری لازم را با حوزه علمیه خواهد داشت.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.