فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهارهزار نفر از این استان در سالگرد ارتحال امام(س) به مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی اعزام می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از مهر، سردار یونس امیری بعداز ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی اعزام زائرین حرم امام خمینی(سه) افزود: از این تعداد دو هزار و 300 نفر سهمیه شش شهرستان گچساران، کهگیلویه، چرام، لنده، باشت و بهمئی هستند.
وی بیان کرد: یک هزار و 700نفرنیز از دو شهرستان بویراحمد و دنا نیز به مرقد امام(س) اعزام خواهند شد.
امیری اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای اعزام این تعداد زائر به مراسم معنوی سالگرد ارتحال امام صورت گرفته است.
فرمانده سپاه فتح استان یادآور شد: هماهنگی ها لازم برای تامین وسایل حمل و نقل زائرین به تهران نیز از سوی مسئولین استان در دستور کار قرار گرفته است.
امیری از پیش بینی چندین برنامه فرهنگی برای زائران در طول سفر خبرداد و گفت: این برنامه‌ها با محوریت حماسه سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات برگزار می شود.
عشق مردم به امام(س) پایان ناپذیر است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: عشق و علاقه مردم این استان به امام راحل تمام شدنی نیست.
سید حسین صابری افزود: درخواستهای مردمی برای شرکت درمراسم ارتحال امام هرساله افزایش می یابد و این وظیفه مسئولین را در راستای فراهم کردن شرایط برای حضور آنان در این مراسم معنوی سنگینتر می کند.
وی حضور گسترده مردم در این مراسم را یکی از مصادیق حماسه سیاسی عنوان کرد و اظهار داشت: مردم این استان ثابت کرده اند که همیشه پیرو آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند و برای پاسداری از انقلاب اسلامی از هیچ کوششی فروگذاری نخواهند کرد.
صابری تصریح کرد: توطئه افکنی های استکبار جهانی هیچ تاثیری در اراده مردم در حمایت از این نظام نخواهد داشت و مردم با مشارکت حداکثری خود در انتخابات و خلق حماسه سیاسی جواب دشمنی‌های آنان را خواهند داد.
وی با اشاره به حوادث سوریه و تخریب اماکن مذهبی در این کشور گفت: استکبار چون می‌داند تا اسلام زنده است نمی‌تواند کاری کند، به دنبال اعمال مذبوحانه‌ای همچون تخریب اماکن مقدس است.
صابری این اقدام را نیز همچون سایر توطئه ها شکست خورده دانست و گفت: بیداری و هوشیاری مسلمانان، این اقدام مذبوحانه را با شکست مواجه می‌کند.
وی در پایان از مردم استان برای حضور در راهپیمایی محکومیت تخریب اماکن مقدس در سوریه دعوت به عمل آورد.
به گزارش خبرنگارمهر، این راهپیمایی روز جمعه پس از اقامه نماز جمعه در همه شهرهای استان برگزار می‌شود.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.