ما در خرداد ماه مهمترین و تاسف بار ترین رخداد در دوران انقلاب اسلامی را داریم و آن ارتحال حضرت امام خمینی‌(س) است ما وظیفه داریم برای برگزاری خوب این مراسم از تمامی توان خود استفاده کنیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین توسلی امام جمعه شهر پردیس گفت‌: ما در خرداد ماه مهمترین و تاسف بار ترین رخداد در دوران انقلاب اسلامی را داریم و آن ارتحال حضرت امام خمینی‌(س) است که وظیفه داریم برای برگزاری خوب این مراسم از تمامی توان خود استفاده کنیم.

وی در ادامه این مطلب افزود :برای اینکه ما هم در برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم نقشی داشته باشیم باید از هم اکنون برنامه ریزی‌ها را درست و مدون انجام دهیم و برای اینکه ضعف کمتری داشته باشیم باید جلسات بررسی را افزایش دهیم.

امام جمعه شهرستان پردیس اظهار داشت‌:ما در این مراسم کاروان‌هایی داریم که پای پیاده به سمت حرم مطهر امام خمینی‌(س) حرکت می‌کنند و باید ایاب و ذهاب، تغذیه و امنیت زائرین فراهم شود و در این رابطه هماهنگی ارگان‌ها و نهاد‌های مختلف ضروری است و باید در جلسات مختلف بررسی این چنین موضوعات موردبررسی قرار بگیرد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.