رئیس مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری امروز به همراه نمایندگانی از بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی کشور با حضور در حرم مطهر امام راحل و اهدای گل، با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از ایکنا، همزمان با آغاز هفته زن، امروز شنبه، هفتم اردیبهشت ماه مریم مجتهدزاده، رئیس مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری به همراه نمایندگانی از بانوان شاغل در دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و اهدای گل با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

این مراسم از ساعت 10 امروز آغاز و تا ساعت 11 در حرم مطهر امام خمینی(س) ادامه داشت.

لازم به ذکر است، ساعت 10 فردا، یک‌شنبه هشتم اردیبهشت ماه در دومین روز از هفته بزرگداشت مقام زن، مریم مجتهدزاده رئیس ستاد مرکزی هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح اهم برنامه‌های این هفته و تبیین نقش زن در جامعه می‌پردازد.

یادآوری می‌شود این نشست خبری در سالن کنفرانس دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به آدرس: خیابان فاطمی شرقی، روبه‌روی برج بیمه ایران، نبش کوچه ششم، پلاک 142، طبقه چهارم برگزار می‌شود.


انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.