پیکر مرحوم آیت الله عزیزالله خوشوقت در صورت اجرای به موقع امور اداری در کشور عربستان فردا - پنج شنبه - به میهن بازگردانده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از رسا، پسر مرحوم آیت الله خوشوقت گفت: پیکر مرحوم آیت الله عزیزالله خوشوقت در صورت اجرای به موقع امور اداری در کشور عربستان فردا، پنج شنبه به میهن بازگردانده می شود.

حسین خوشوقت افزود: هم اکنون در حال انجام دادن امور اداری ترخیص پیکر وی از بیمارستان و برنامه ریزی برای بازگرداندن به کشور هستیم.

وی اضافه کرد: هرچند با تعطیلی پنج شنبه و جمعه در کشور عربستان روبرو هستیم ولی با همکاری بعثه مقام معظم رهبری و سفارت جمهوری اسلامی ایران تا حدزیادی مسایل مربوط به خروج پیکر آیت الله خوشوقت حل شده است.

حسین خوشوقت گفت: در صورتی که پیکر مرحوم آیت الله خوشوقت فردا به کشور منتقل شود ، مراسم تشییع روز جمعه برگزار می شود.

وی افزود : مکان و چگونگی تشییع متعاقبا اعلام می شود و پیکر مرحوم آیت الله خوشوقت برای خاکسپاری در جوار بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به شهرری منتقل خواهد شد.

این گزارش حاکی است، آیت الله خوشوقت صبح امروز در بیمارستان ملک فیصل مکه مکرمه دار فانی را وداع گفت.

این گزارش می افزاید، هم اینک ستاد ویژه‌ای برای برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری این عالم بزرگوار تشکیل شده است.

این گزارش تاکید می‌کند: پیکر این عالم ربانی پس از طی مراحل قانونی که احتمالا دو روز به طول می‌انجامد به ایران باز خواهد گشت و مراسم خاکسپاری روز جمعه 4 اسفند ماه برگزار می‌شود.

شایان ذکر است، البته این زمان خاکسپاری قطعی نیست و تصمیم‌گیری درباره زمان خاکسپاری در ستاد ارتحال این عالم گران‌قدر صورت خواهد گرفت.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.