جمعی از مدیران و خبرنگاران خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امروز و به مناسبت روز خبرنگار با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران طی سخنانی با اشاره به این‌که روز خبرنگار روز پاسداشت قلمی است که خداوند به آن سوگند یاد کرده است، اظهار کرد: ما آمده‌ایم که با آرمان‌های معمار انقلاب اسلامی که شامل استقلال، آزادی، حریت و کشف حقیقت است، عهدی دوباره ببندیم. چراکه همه اینها رسالت خبرنگار بوده و وظیفه‌ی اصلی او هم یافتن عدالت و حقیقت است.

ساسان والی‌زاده تصریح کرد: ما امروز و به مناسبت روز خبرنگار یکبار دیگر متعهد می‌شویم که در فضای تخریب‌ها و بد‌اخلاقی‌ها حرف مردم را بزنیم.

وی با بیان اینکه ذات انسان حقیقت و زیبایی است، خاطر نشان کرد: اگر ما به ذات خودمان برگردیم، قلم‌مان خودنگار زیبایی‌هایمان خواهد بود.

مدیر عامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ادامه داد: حرف جمهوری اسلامی ایران هم در فضای بین‌المللی دفاع از حقیقت و زیبایی است، گرچه در این عرصه ما با بد‌اخلاقی‌هایی هم روبه‌رو می‌شویم.

والی‌زاده در پایان تاکید کرد: ما در این فضای روحانی یک‌بار دیگر عهد می‌بندیم که مدافع حقیقت و حامی ولایت و رهبری باشیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.