یکی از کاربران در نامه ای به پایگاه اطلاع رسانی جماران درباره اظهارات اخیر "شجونی " عضو جامعه روحانیت مبارزنکاتی را بیان کرده که متن این نامه جهت اطلاع خوانندگان بازنشر می شود .
سایت های مختلف امروز خبری را در صفحه سوم خود منتشر کرده است که از جهاتی حایز اهمیت است. در این خبر از انتشار محموعه 14 جلدی تحت عنوان سیره عملی امام خمینی سخن به میان امده است.ناشر این مجموعه به نوشته این روزنامه موسسه قدر ولایت است که حقیر هیچ آشنایی با ان ندارم
اما بنا به استدلال پولادین اقای شجونی در مصاحبه با روزنامه پولادین جوان که می فرمایند "موسسه تنظیم و نشر امام به چه جهت 1400 جلد کتاب درباره امام منتشر کرده است امام که اینقدر کتاب ننوشته پس موسسه جاعل است و این یعنی جعل(نقل به مضمون)" باید مدعی العموم سریعا موسسه قدر ولایت را منکوب کرده بلکه ان را معدوم نماید.وقتی نمی شود پیرامون اندیشه امام چندین جلد کتاب منتشر کرد چگونه می خواهند 14 جلد کتاب در حوزه سیره امام نشر دهند.حال از شوخی بگذریم بعضی وقت ها ادم از سطح استدلال برخی ها تعجب می کند و با خود می گوید اگر این ها درسهایشان را هم این جوری فهمیده باشند چه ظلمی به وقت از دست رفته معلم ها کرده اند!! من فکر میکنم بهتر است جناب شجونی از روزنامه جوان به جرم هتک حیثیت شکایت کند اخر خیلی بعید است در این نشریه یک نفر این مطلب را خوانده باشد وان وقت نفهمیده باشد که این مطلب بی سر و ته به ضرر حضرت مستطاب شجونی است.
بگذریم به حاج سید حسن اقا باید تبریک گفت که خداوند خیلی دوستش دارد که چنین مخالفینی را نصیب او کرده است . خدای نکرده ممکن بود کسانی خطرناک عزم دشمنی با این سید مظلوم می کردند ان وقت کار ممکن بود سخت تر باشد.

فاطمه.م

***
پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران آماده انتشار دیدگاه ها ، نقطه نظرات ، یادداشت ها و...کاربران و مخاطبان گرامی و علاقمندان امام خمینی (س) است .کاربران می تواند نظرات خود را به ادرس الکترونیکیNews@Jamaran.irارسال کنند

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.