جمعی از مدیران نهادها ،سازمانها،گروههای مختلف سیاسی و اجتماعی و مردم روز دوشنبه در آستانه بیست و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(س) بطور جداگانه با حضور در حرم مطهر با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت امام خمینی از حرم مطهر، مسوولان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت پست و مخابرات استان تهران،فرماندهان و پرسنل هوا فضا و تربیت بدنی سپاه ، مسوولان و کارکنان مرکز تربیت معلم شهید بهشتی و بلال حبشی تهران، دانشجویان و مسوولان دانشگاههای پیام نور و جامع علمی کاربردی رودهن با حضور در حرم مطهر به بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کردند.
جمعی از کارکنان، مدیران ارشد، اعضای هیات مدیره و‌ مدیر عامل بانک ملت،مدیران ومعلمان مدارس ناحیه دو آموزش و پرورش استان البرز،اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهریار و مدیرعامل و کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری شهر قدس وجمعی ازخانواده شهدا از دیگر افرادی بودند که باحضور در حرم مطهر با معمار بزرگ انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
این افراد در آستانه بیست و دومین سالگرد ارتحال امام راحل با قرائت فاتحه و نثار تاج گل یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.