به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وخبری جماران ، تعدادی از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر قم که اکثر آنان را کودکان و نوجوانان تشکیل می دادند با حضور در حرم مطهرحضرت امام خمینی (س) و نثار تاج گل نسبت به مقام بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

تعدادی از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر قم با حضور در حرم مطهرحضرت امام خمینی (س) و نثار تاج گل نسبت به مقام بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وخبری جماران ، تعدادی از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد شهر قم با حضور در حرم مطهرحضرت امام خمینی (س) و نثار تاج گل نسبت به مقام بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

به گفته حجت الاسلام والمسلمین حسین زاده مسوول این گروه، آشنایی و میثاق بستن کودکان و نوجوانان با حضرت امام خمینی(س) موجب تربیت دینی و انقلابی نوجوانان می شود. وی اظهار داشت که نوجوانان شرکت کننده در این مراسم شوق و علاقه فراوانی برای حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) داشتند و علاقمند به آشنایی با شخصیت ایشان هستند.

این نوجوانان ضمن ادای احترام و نثار تاج گل به مرقد مطهر حضرت امام(س) بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر گرانقدر حضرت امام خمینی، آیت الله سلطانی طباطبایی و آیت الله توسلی نیز حضور یافتند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.