پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در نشست بررسی برنامه های ویژه دانشگاهیان در ایام بزرگداشت ارتحال امام خمینی(س) اعلام شد:

در این جلسه 8 تا 13 خرداد به عنوان هفته یاد و نام امام در دانشگاهها تعیین شد و همچنین روز 11 خرداد به عنوان روز میثاق جوانان و دانشگاهیان با حضرت امام مشخص شد.

برنامه های ویژه دانشگاهیان در جلسه شورای هماهنگی فعالیتهای فرهنگی دانشگاهها و سایر اعضاء مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
به گزارش ستاد خبری و روابط عمومی و ستاد خبری بزرگداشت سالگرد امام خمینی(س)، در این جلسه دکتر حسینی گزارشی از سیاستها و برنامه های ستاد مرکزی و کمیته امور جوانان و دانشگاهیان ارائه کرد. همچنین هر کدام از مسئولان شرکت کننده نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه ویژه دانشگاهیان در هفته بزرگداشت یاد و نام حضرت امام مطرح کردند.
در این جلسه 8 تا 13 خرداد به عنوان هفته یاد و نام امام در دانشگاهها تعیین شد و همچنین روز 11 خرداد به عنوان روز میثاق جوانان و دانشگاهیان با حضرت امام مشخص شد.
در این جلسه همچنین دکتر حسینی از معاونین فرهنگی وزارتخانه ها، نهادها و سازمانهای دانشگاهی خواست تا تقویم فرهنگی ویژه نشر و ترویج اندیشه های والای حضرت امام جهت بزرگداشت یاد آن حضرت در طول سال را طراحی نمایند، به نحوی با انجام چنین فعالیتهای مستمری، دانشجویان و نسل جوان بیش از پیش با افکار و اندیشه های حضرت امام آشنا، و از اساتید و دانشجویان برتر در این زمینه ها نیز تجلیل و تقدیر به عمل آید.
در این جلسه که در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار گردید، دکتر خواجه سروی معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، خانم دکتر ترکستانی معاون فرهنگی وزارت بهداشت، حجت الاسلام و المسلمین قریشی معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت الاسلام و المسلمین رنجبران معاون سابق فرهنگی نهاد، دکتر فیض معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مرکز و معاونین فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی حضور داشتند.


آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.