فرمانده سپاه محمد رسول الله (صٌٌ) تاکید کرد : بسیج هیچ معامله ای با دولتمردان ندارد و تنها معامله ما این است آنها خادم ملت هستند و هرجا قصور کنند حق مردم را به جد و جهد خواهیم گرفت. یعنی ما حامی کوخ نشینان هستیم که امام راحل آنها را صاحبان اصلی انقلاب می‌دانند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (صٌٌ) تاکید کرد : بسیج هیچ معامله ای با دولتمردان ندارد و تنها معامله ما این است آنها خادم ملت هستند و هرجا قصور کنند حق مردم را به جد و جهد خواهیم گرفت. یعنی ما حامی کوخ نشینان هستیم که امام راحل آنها را صاحبان اصلی انقلاب می‌دانند.
سردارحسین همدانی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران گفت: همه ارزش های قرآنی و روایی ما در بسیج جمع شده است. بسیج مجموعه ای از همه خوبی ها و زیباییهای یک جامعه است که امام برای مدل سازی و ارائه الگو به همه ملت ها این شجره طیبه را ایجاد کردند. بسیج متعلق به همه اقشار جامعه و ملت های جهان است بسیج را بر اساس مبانی قرآنی مان اینطور تعریف می کنیم که اگر اسلام را داری دو بال فرض کنیم این دو بال امامت و امت است .
سردار همدانی افزود: بسیجی که امام ایجاد کردند محافظ همه دستاوردهای مردان و زنانی بود که در طول تاریخ گذشته به خصوص در مبارزه با رژیم پهلوی بدست آوردند . بسیج محافظ این دستاورد بود. ما اگر بخواهیم به دستاوردهای بسیج اشاره کنیم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه موانع و مشکلاتی که بر سر راه انقلاب ایجاد شد بسیج نقش کلیدی و اساسی داشته و در قاعده هایی که قبل از تهاجم حزب بعث به کشورمان رخ داد این بسیج بود که با اینها مقابله کرد و سرکوب کرد و دفاع کرد.
در دوران دفاع مقدس بسیج کارنامه ای درخشان و مدلی بی نظیر ارئه داده است . این نه تنها افتخار ملت ایران است بلکه افتخار امت اسلامی استمدلی که بسیج ارائه داده است امروز برای همه ملت ها قابل استفاده است.
جانشین فرمانده بسیج اضافه کرد : امروز دین نظاره گر این است که در بسیاری از کشورها که علم مبارزه افراشته شده و برای رهایی از زیر یوغ جهان خواران می جنگند با همین مدل دفاعی بسیج در طول 8 سال دفاع مقدس پیش می روند. بعد از دوران دفاع مقدس هم بسیج در عرصه های سازندگی علمی و فرهنگی کارنامه درخشانی داشته است. اما در حوادث اخیر طبیعی است که ما اولین و آخرین این ماجرا نیستیم . ما در اصول اعتقادی خود در آمان هایی که حضرت امام(س) برای ما ترسیم کرده بودند هستیم و از این موانع خواهیم داشت. ممکن است جمعیت قلیلی هم فریب دشمنان را بخورند و در همین حوادث اخیر هم شاهد بودیم که اینها برای براندازی و ضربه زدن وارد میدان شده بودند. بحمدالله با هدایت ولی امر مسلمین رهبر فرزانه انقلاب ما اینها به شدت ریزش پیدا کردند. چوون آنها کسانی نبودند که با یک عملیات روانی در اردوگاه مقابل ما قرار گرفته بودند. الان تعدای که داریم و فریب خورده هستند بسیار کم هستند و این افراد همیشه وجود خواهند داشت. ما نباید انتظار داشته باشیم که اینها در جامعه نباشند. امام فرمودند اگر روزی ببینیم که دشمن نداریم باید شک کنیم.
همدانی گفت: در حوادث اخیر علیرغم اینکه کم لطفی شده بی مهری شده و به خصوص بعضی ها به رسانه غربی گوش داده اند و عملیات روانی که دشمن در مورد بسیج داشته داشه ممکن است حرف و حدیث هایی در مورد بسیج وجود داشته باشد اما همه ملت ما قدردان بسیج هستند . مگر می شود که مردم علیه خودشان حرفی بزنند . حرفهایی که زده می شود هم توسط دشمنان انقلاب و اسلام و نظام زده می شود.
وی در ادامه گفت: بسیج در طول تاریخ سی ساله اش نشان داده که هروقت مردم از حاکمیت و دولت مالیاتی دارند ما همراه مردم و حامی مردم هستیم و مطالبات مردم را دنبال می کنیم ولی وقتی از خط قرمزها عبور می کنند این به اعتبار انقلاب و نظام در دنیا لطمه وارد می کند و ما در اینجا مجبوریم که مقابله کنیم و اجازه ندهیم که امنیت مردم را به خطر بیندازند. چون مردم از ما می خواهند.
همدانی خط قرمزهای بسیج را اینگونه ترسیم کرد: همه زنان و مردان و همه کسانی که دوستدار ایران اسلامی هستند و برای سرافرازی آن کوشش می کنند در کاروان امت اسلامی هستند و جزو بسیج هستند. آنهایی که در مقابل همه دستاوردهای انقلاب اسلامی می ایستند روی خط قرمز هستند. به عبارت دیگر هرکسی که در اردوگاه دشمن قرار بگیرد از خطوط قرمز بسیج عبور کرده اند. اما کسانی که مطالبه دارند از دولت بسیج باید همراه و همدل با آنها کمک کند تامطالباتشان را از کارگزاران دولت و حاکمیت بگیرد. ما دهها مورد در طول سی سال گذشته داشتیم که از مطالبات مردم حمایت می کردیم. حتی تحصن کردند و تجمع کردند و ما پیگیر مطالبات آنها بودیم. نمونه اش رانندگان شرکت واحد در چند سال پیش بود.اما وقتی بر خلاف مسیر انقلاب حرکت می کنند ما مقابله می کنیم.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.