معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی و مترو تهران برای خدمت رسانی به افرادی که فردا در مراسم تشییع پیکر همسر امام (س) شرکت می کنند، خبر داد.

مهندس سید جعفر تشکری هاشمی در ادامه افزود: براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته از ساعت 8 صبح فردا اتوبوس‌های شرکت واحد از میادین و همچنین تقاطع ها و مساجد اصلی شهر تهران آماده خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر خانم خدیجه ثقفی همسر مکرمه حضرت امام خمینی (س) هستند.

وی همچنین افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی از حداقل 20 میدان اصلی شهر مانند بسیج، کلاهدوز، شهدا، خراسان ، شوش ، راه آهن، امام حسین، تجریش، امام خمینی ، هفت تیر ، بهارستان و ...به شرکت کنندگان درمراسم تشییع و تدفین با حداقل 170 دستگاه اتوبوس خدمات رسانی می کند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: همچنین بعد از مراسم تشییع نیز اتوبوس‌ها، شرکت کنندگان را به منظور شرکت در مراسم تدفین به حرم حضرت امام منتقل خواهند کرد و در پایان مراسم مجددا مردم را به سمت میادین اولیه باز خواهند گرداند .

وی گفت: به شهرداران مناطق 22 گانه تهران نیز اعلام کرده ایم که در صورت افزایش تقاضا به ما اعلام کنند تا متناسب با نیاز تعداد اتوبوسها را برای خدمات رسانی به مردم افزایش دهیم .

به گفته تشکری هاشمی، متروی تهران نیز به مقصد حرم امام از صبح فردا خدمات دهی مناسبی به شرکت کنندگان در مراسم تدفین دارد تا افرادی که مستقیما قصد استفاده از مترو را برای شرکت در این مراسم دارند از امکانات لازم در این خصوص برخودار باشند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.