آیت الله جعفر سبحانی درباره وظایف مسولان و دست اندرکاران امر انتخابات تصریح کرد : مهم ترین وظیفه مسولان فراهم کردن زمینه های برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و پر شور است.
این مرجع تقلید که در دیدار استاندار و اعضای ستاد انتخابات استان قم سخن می‌گفت، با توجه به جایگاه مجلس شورای اسلامی، مساله شورا را از افتخارات اسلام برشمرد و گفت: در دین مبین اسلام و در ایات و روایات فروانی، موضوع مهم شورا و دعوت به مشورت در امور مختلف، مورد تاکید قرار گرفته است.
وی با تاکید بر اهمیت مشارکت و حضور حماسی مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن این حضور و ایجاد خدشه به سلامت انتخابات را یادآور شد و خاطرنشان کرد: حضور و مشارکت پرشور و دشمن شکن مردم در انتخابات 12 اسفند ماه، حداقل پاسخی به این توطئه ها و آرزوهای دشمن خواهد بود.
آیت الله سبحانی لزوم رعایت اخلاق و تقوای سیاسی ، پرهیز از تخریب دیگری و تبلیغات معقول و به دور از اسراف و تبذیردرانتخابات را یاد آور شد و تصریح کرد: توجه و رعایت این موضوعات از سوی نامزدها و هواداران آن ها بسیار ضروری است و در قم به عنوان پایگاهی فرهنگی دارای اهمیت مضاعف و ویژه است.
منبع: حوزه نیوز
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.