پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

در مراسم معارفه مدیرداخلی مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی؛

اخبار مرتبط

یادگار امام گفت: حضور مردم بزرگترین سرمایه حرم مطهر است و باید تحت هر شرایطی به بهترین نحو ممکن این فضای روحانی مدیریت شود.

یادگار امام حضور مردم در حرم مطهر را سرمایه‌ی بزرگ معنوی دانست که باید تحت هر شرایطی و به بهترین نحو در حفظ آن کوشید.
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی که در مراسم تقدیر و معارفه مدیران سابق و جدید حرم مطهر بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی سخن می گفت، افزود: اتمام پروژه ساخت و ساز حرم مطهر باید مهمترین پروژه سال جاری و سال آتی مجموعه باشد. باید همت کنیم آخرین گام‌ها در این خصوص با موفقیت و استحکام برداشته شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران یادگار امام با تاکید بر اینکه هیچ چیز نباید حضور مردم در آستان رهبر کبیر انقلاب اسلامی را کم رنگ کند، اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه باید این باشد که دسترسی زائران به حرم آسان‌تر و پر رنگ‌تر باشد.
سید حسن خمینی در ادامه با تقدیر از تلاش های آقای عباس قاجار، مدیر پیشین حرم مطهر، زحمات طاقت فرسای ایشان در دوره های محتلف را ستودنی دانست و گفت: امیدواریم با حضور آقای حسین قلیچ خانی، مدیر جدید حرم، شاهد شکوفایی بیشتر فعالیت های این بخش باشیم.
در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری، سرپرست حرم مطهر در سخنانی با تسلیت ارتحال همسر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، گفت: متاسفانه سال جدید با مصیبت بزرگ ارتحال جانسوز بانوی بزرگ انقلاب شروع شد. این رحلت جانگداز داغ رحلت امام عظیم الشأن را در ذهن ها و خاطره ها تشدید کرد.
وی در ادامه از زحمات چندین ساله آقای قاجار، مدیر پیشین حرم قدردانی کرد و گفت: یکی از افرادی که در طول سالیان متمادی از جان و وقت و انرژی خود برای پیشبرد برنامه های حرم مطهر مایه گذاشت، آقای قاجار بود.
انصاری با تاکید بر ضرورت استقرار مدیریت کارآمد در حرم مطهر اظهار داشت: مجموعه حرم به خاطر ارتباطات با مردم شریف و مسئولان عزیز و شرایط مخصوص این فضای روحانی، نیازمند مدیریت کارآمد و مدرن است که با درک صحیح از امکانات، تمام نیروها صرف اهداف از پیش تعیین شده شود.
انصاری افزود: توفیق در حرم مطهر در سایه همدلی، عشق، ایمان و حرکت در مسیر هدف مقدسی است و باید تا جایی که خداوند توفیق خدمت می دهد در جهت اهداف متعالی امام خمینی (ره) حرکت کنیم.
وی در پایان به تشریح سوابق قیلچ خانی، مدیر جدید حرم مطهر پرداخت و گفت: از شهردار محترم تهران بخاطر موافقت با ماموریت آقای قلیچ خانی در حرم تشکر می کنیم.
این مراسم با حضور نماینگان ارگان های مرتبط همچون نیروی انتظامی، ‌سپاه پاسداران، شهرداری، مدیرعامل بهشت زهرا و جمعی از مدیران و مسوولان بخش های مختلف حرم مطهر برگذار شد.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.