اخبار مرتبط

پس از جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر برای بررسی کاندیداهای شهرداری تهران، نام 13 کاندیدا در فهرست نامزدهای شهرداری تهران برای بررسی در شورای شهر قرار گرفت.

به گزارش جماران، در جلسه امروز(سه شنبه) شورای شهر تهران اسامی افراد زیر برای تصدی سمت شهرداری تهران مطرح شد و قرار است که از بین این افراد 5 نفر انتخاب و برنامه های خود را ارائه کنند.

 

1- عباس آخوندی

2-غلامرضا انصاری

3-محسن پورسیدآقایی

4-کامل تقوی نژاد 

5-نصرالله جهانگرد

6-سمیع الله حسینی مکارم

7-پیروز حناچی

8-مصطفی سالاری

9-رسول کشت پور

10-محمدرضا واعظ مهدوی

11-علی اوسط هاشمی

12-سید مناف هاشمی

13- محسن هاشمی رفسنجانی

photo_2018-11-06_09-49-52

 

بنابر گزارش ایسنا، محسن هاشمی با بیان این که پیش از این 30 نفر توسط اعضای شورای شهر به عنوان کاندیدای شهرداری تهران انتخاب شده بودند،  گفت: با این حال در این مدت تعدادی از نامزدها به صورت رسمی و شفاهی انصراف خود را اعلام کردند و بر همین اساس در این جلسه دوباره لیست را تکمیل کردیم و تعداد کاندیدا به 13 نفر رسید.

 

وی افزود امروز در اولین دستور از لیست 13 نفره رای گیری شده و پنج نفر انتخاب می‌شوند

هاشمی  تاکید کرد: همه کاندیدا از لحاظ بدنی سالم هستند و بازنشسته نیز نیستند.

وی در مورد زمان رفتن افشانی نیز گفت: ما در مورد افشانی سه روایت مختلف داریم چرا که قانون این گونه تصویب شده است که از زمان تصویب قانون و انتشار در روزنامه رسمی دو ماه فرصت داریم که یکم آذرماه می‌شود. اما وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس عنوان کرده که 15 روز بعد از انتشار در روزنامه رسمی قانون لازم‌الاجرا است. که تاریخ 16 آذر می‌شود و الان ما با چهار تاریخ مواجه هستیم که 24 آبان ، 26 آبان و 2 آذر و 16 آذر است که به نظر می‌رسد باید استفساریه‌ای به مجلس بفرستیم که  در این مورد توضیح دهد که البته ارسال این استفساریه یک شوخی است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.