اخبار مرتبط

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلماس بر لزوم اتحاد بیش از پیش مسلمانان برای مقابله با حیله های شوم دشمنان جمهوری اسلامی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه اذربایجان غربی، حجت الاسلام علی جعفرنژاد در یادواره شهدای آبروی محله که با حضور پرشور مردم در روستای ملحم سلماس برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان سلماس گفت: دشمنان ایران اسلامی همواره در پی ضربه زدن به مردم عزتمند ما با راه های گوناگون بوده و هستند و یکی از این راه ها ارائه فرهنگ مبتذل غربی به جوانان ماست.

جعفرنژاد اظهار کرد: دشمنان در تلاشند عفاف و حجاب را از زنان ما بگیرند و وظیفه همگانی مردم و مسئولین است تا در راستای مقابله با این هدف شوم دشمنان دین،‌سیره و فرهنگ حجاب فاطمی را در سطح جامعه نشر دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان از هر فرصتی استفاده می کنند تا به ایجاد اختلاف در بین گروه های مختلف اسلامی بیندازند، بیان کرد: هدف این اختلاف افکنی، نفوذ در بین مسلمانان در اختیار گرفتن منابع خدادادی کشورهای اسلامی به نفع دشمنان اسلام و تضعیف قدرت مسلمین است و از همین روست که در این برهه زمانی حساس دنیا، وحدت نیاز اصلی مسلمانان است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلماس با تاکید بر جمعیت و شیوه زندگی برادران اهل تسنن و اهل تشیع در این شهرستان، گفت: بین مسلمانان شیعه و سنی شهرستان تعامل و اتحاد بسیاری وجود دارد و دوشادوش هم به دور از هرگونه اختلاف افکنی در مسیر تحقق اسلام ناب محمدی و اعتلای نام و آوازه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم بر می دارند .

وی با اشاره به وجود امنیت با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: وجود امنیت پایدار در کشور مرهون پیروزی انقلاب اسلامی است و همگی باید قدر نعمت امنیت را در کشور بدانیم .

جعفرنژاد خاطرنشان کرد: ملت همیشه در صحنه ایران با آگاهی کامل و در سایه ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، آرزوهای دشمنان انقلاب اسلامی را به یأس و ناامیدی مبدل کرده اند .

وی تصریح کرد: هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی از نعمت امنیت برخوردار نیست و اکثر کشورهای همسایه ایران درگیر جنگ و اختلافات هستند و دشمنان در تلاش هستند تا این امنیت را از ایران هم بگیرند اما به پشتوانه رهبری فرزانه انقلاب و اقتدار نیروهای مسلح این آرزو هرگز محقق نخواهد شد .


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.