اخبار مرتبط

شاهین کهنموییان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با حضور 9 تیم شامل 2 تیم از آذربایجان غربی و حضور استان های البرز، قم، گیلان، اصفهان، هرمزگان، یزد و کردستان به مدت سه روز در ارومیه برگزار و تیم های اصفهان و چی چست ارومیه پس از پیروزی در مقابل همه حریفان به دیدار نهایی راه یافتند و اصفهان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر مقابل چی چست از استان میزبان به برتری رسیده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
وی اضافه کرد: در دیدار رده بندی این مسابقات نیز تیم‌ هرمزگان با برتری مقابل نماینده البرز جایگاه سوم را از آن خود کرد.
به گزارش ایرنا فرزاد امانی، امیر صحرایی، وحید هاشمی از جمله بازیکنان مطرح تیم آذربایجان غربی در این رقابت ها بودند ضمن اینکه احد آقایی دارنده مقام نایب قهرمانی آسیا از دیگر ملی پوشان استان است که در این رقابت ها به عنوان مربی و بازیکن ایفای نقش کرد.
6 داور از استان های اصفهان، بوشهر و مازندران قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند و فرامرز می آبادی به عنوان نماینده فدراسیون و سرپرست فنی بر نحوه برگزاری این رقابت ها نظارت داشت.
به گزارش ایرنا 'فرزاد امانی' ساحلی باز جوان ارومیه ای 2 هفته گذشته با قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی عازم مسابقات جهانی روسیه در شهر کازان این کشور شد.
این بازیکن جوان و مستعد از سال گذشته تاکنون در اردوهای متعدد تیم ملی هندبال ساحلی حضور داشته و پس از پشت سرگذاشتن تمرینات منظم در ترکیب نهایی و لیست سرمربی تیم ملی قرار گرفته است.
تیم هندبال ساحلی ایران توانست در رده هشتم جهان قرار گیرد.
2093/7156
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.