اخبار مرتبط

فرماندار سلماس گفت: خبرنگاران چشمان باز مردم و دیده بانان هویت اسلامی و جمهوریت و مردم سالاری در کشور هستند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،‌ مرتضی اصغری در  مراسم گرامیداشت مقام روز خبرنگار که باحضور اعضای شورای اداری سلماس در سالن جلسات شهیدسالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و تبریک روز خبرنگار به فعالین رسانه ای این شهرستان گفت: خبرنگاران به عنوان داعیان آگاهی بخشی جامعه در همه خوشی ها و ناخوشی های مردم حضور دارند و متحمل فشارهای گوناگون هستند .

اصغری اظهار کرد: خبرنگاران چشمان تیز و وجدان بیدار جوامع انسانی اند که به دقت مسائل و چالش های مختلف اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و ... را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند و واقعیات برگرفته از درون مردم را اطلاع رسانی میکنند .

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی خبرنگاران در پوشش اخبار و وقایع روز، تصریح کرد: تهیه و تدوین خبر استرس کاری خود را دارد که تحملش گاها دشوار است و میتوان گفت که یک خبرنگار واقعا نیازمند جسارت و شجاعت و شهامت است تا در بیان واقعیات و انجام رسالت اطلاع رسانی علی رغم مخالفت ها، مقاومت نماید .

اصغری بیان کرد: خبرنگار نماد بارز مردم سالاری در جمهوری اسلامی و نیز دیده بان هویت اسلامی کشورمان هستند که با اخبار خود هم مردم را آگاهی و هم کم کاری های کشور را انعکاس می دهند.

فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: وضعیت کنونی کشور حساس هست ولی بحرانی نیست و هیچ مقوله ای مبنی بر فاز تهدید نظامی وجود ندارد بلکه در جنگ رقابتی اقتصادی درگیر هستیم که در افکار عمومی مردم را نشانه گرفته و در این مبارزه خبرنگار در خط مقدم آگاهی دهی به مردم هستند.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از فعالیت شبانه روزی خبرنگاران سلماس در پوشش اخبار و وقایع شهرستان قدر دانی به عمل آمد.


انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.