اخبار مرتبط

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: نوشته های رسانه ها نقش مهمی در کنترل و هدایت جامعه امروزی دارند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام ناصر خدایاری در آیین تجلیل از خبرنگاران شمال استان که در منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو ترتیب یافت، به اهمیت تولید محتوا در رسانه ها تاکید کرد و گفت: رسانه ها به تولید محتوای صحیح روی آورند .

وی از رسانه به عنوان قوه چهارم هر کشور یاد کرد و افزود: قدرت رسانه در زمان امروز به اثبات رسیده است لذا هر کس از این قدرت سو استفاده کند به خود خیانت کرده است بلکه جوابگوی عمل خویش در قیامت خواهد بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تاکید کرد: رسانه باید مسئله شناس بوده و به دنبال مشکلات و معضلات جامعه برود.

وی با تاکید براینکه رسانه ها باید چشم و گوش مسلح جامعه باشند خاطرنشان کرد: کار رسانه فقط تحریریه خبر نیست بلکه این کار عاشقانه تصویرگر تمامیت و کلیت اصل اجتماع است.

وی در ادامه تاکید کرد: خبرنگاران رابطه دولت و حاکمیت را واقع بینانه تحلیل کنند و از طرفداری و جانبداری به دور بوده و آزادانه از قلم خود استفاده کنند.

وی اطلاعات صحیح را سرمایه های بی بدیل جامعه یاد کرد و گفت: کار فرهنگی به صورت قاچاقی صورت نگیرند و رسانه های غیر رسمی خود را به ادارات ارشاد معرفی کنند.
انتهای پیام انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.