اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ماموستا ملا قادر سهرابی در خطبه های نمازجمعه این هفته مهاباد افزود: ملت ما و همه ملت های آزاده جهان باید با اتحاد و همدلی به صورت هماهنگ در مقابل تهدید، تحریم و زورگویی های آمریکا بایستند.
وی با اشاره به اینکه اروپا هم به فکر منافع خود است، اضافه کرد: این کشورها نیز اگر از طرف آمریکا دچار زیان شوند، نسبت به تعهدات خود در همه موارد به ویژه برجام کوتاهی می کنند.
وی بیان کرد: مسوولان کشورمان نباید نسبت به قول کشورهای اروپا مبنی بر حفظ تعهدات برجام خوش بین باشند.
ماموستا سهرابی ادامه داد: مسوولان حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم را در اولویت برنامه های دولت قرار دهند و برای برطرف کردن آنها تمام تلاش خود را بکار گیرند.
وی با تاکید حفظ وحدت میان دولت و مردم گفت: دولت و مردم مکمل رشد و توسعه جامعه هستند و بدون پشتیبانی و حمایت یکدیگر نمی توانند در مسیر شکوفایی کشور گام بردارند.
امام جمعه مهاباد با اشاره به ضرورت پرداخت زکات گفت: زکات از رکن های اصلی دین مبین اسلام است و پرداخت کامل و بموقع آن موجب حفظ وحدت، الفت و دوستی بین مردم و حفظ عدالت اجتماعی می شود.
ماموستا سهرابی همچنین حادثه دلسوز تصادف و فوت تعدادی از هموطنان در شهر سنندج و فوت ماموستا رشید قرنی زاده امام جمعه پیشین شهرستان مهاباد را تسلیت گفت و برای بازماندگان آنان صبر جمیل خواستار شد.
شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
3093/2093
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.